محور بجنورد جنگل گلستان تیرماه سال آینده چهار خطه می‌شود

محور بجنورد جنگل گلستان تیرماه سال آینده چهار خطه می‌شود

 معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه تا آخر سال ۳۵ کیلومتر از مسیر بجنورد - جنگل گلستان آسفالت می شود، گفت: باقیمانده مسیر تا پایان تیرماه سال بعد به اتمام می‌رسد.

 به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، غلامرضا هوایی با اشاره به اینکه تا پایان سال جاری بخش‌های در دست اجرای محور بجنورد _ جنگل گلستان به طول ۳۵ کیلومتر، شامل بتن ریزی پل‌ها به اتمام رسیده و آسفالت می‌شود، گفت: باقیمانده مسیر در کل استان تا پایان تیرماه سال بعد به اتمام خواهد رسید.

 معاون امور عمرانی استانداری خراسان شمالی با اشاره به نشست توسعه راه‌ها و راه آهن بجنورد که با حضور محمدرضا کدخدا زاده، معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل برگزار شد، گفت: در این نشست در خصوص باقیمانده محور بجنورد - سنخواست میامی و محور دوم اسفراین به بجنورد مقرر شد تا در هفته آینده جلسه‌ای در دفتر معاونت عمرانی برگزار و این محور به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) واگذار شود.

 وی افزودد: در این جلسه مقرر شد پس از اتمام عملیات خاکی و زیرسازی محور جوین - اسفراین، روکش این راه آهن شامل تراورس و بالاست و بخش‌های روبنایی مانند ایستگاه‌ها و دو ابنیه باقیمانده از سال آینده به قرارگاه خاتم واگذار شود.

 هوایی تصریح کرد: کل محور شرقی غربی استان خراسان شمالی شامل محور اصلی عبوری از شهرهای مبدا مشهد به سمت فاروج، شیروان، بجنورد و آشخانه و جنگل گلستان، بزرگراه و چهار خطه شدن و پرونده بزرگراه مشهد جنگل گلستان تا پایان تیرماه ۱۴۰۰ بسته می‌شود.


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید