نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 16101
تاریخ انتشار: 1395/08/15 - 12:10:42

اتفاقیه تنها نماینده خراسان شمالی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور

روزنامه اتفاقیه به عنوان تنها نماینده رسانه های استان به صورت مجزا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور حضور یافته است.
اتفاقیه تنها نماینده خراسان شمالی در  بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، بیست و دومین نمایشگاه با بیش از 470 غرفه شامل رسانه های چاپی و دیجیتالی با موضوعات مختلف از روز گذشته آغاز به کار کرده و امروز نیز با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور به صورت رسمی افتتاح می شود.

از بین تمامی نمایندگان نشریات، 65 غرفه مربوط به رسانه های استانی است که روزنامه اتفاقیه تنها نماینده استان خراسان شمالی در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات کشور است و هر روز اخبار و گزارشات مربوط به غرفه روزنامه را پوشش خواهد داد.

همچنین مدیر مسئول، دبیر تحریریه، تعدادی از خبرنگاران و طراحان نیز در محل غرفه حضور مستمر دارند و صفحات روزنامه از محل نمایشگاه طراحی و آماده چاپ می شود.

گفتنی است اتفاقیه میزبان تمامی شما مخاطبان و هم استانی های عزیز در غرفه شماره 141 نمایشگاه مطبوعات کشور خواهد بود.

روز گذشته که نخستین روز از آغاز به کار نمایشگاه بود در غرفه اتفاقیه میزبان علیرضا اسدی بازیگر، نویسنده و استاد تئاتر کشور بودیم که سخنان این استاد را در شماره های آتی منتشر خواهیم کرد.

گفتنی است در این نمایشگاه 32 اداره کل مطبوعاتی استان ها نیز حضور دارند که غرفه اداره کل ارشاد خراسان شمالی نیز در محل غرفه های ادارات کل فعال است.

انتهای پیام/ مسلمی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.