نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 16215
تاریخ انتشار: 1395/08/18 - 08:52:55

وزیر اطلاعات :

امنیت کشور نتیجه همدلی تمامی دستگاه‌ها و همراهی مردم است

وزیر اطلاعات دیروز با آیت الله حبیب الله مهمان نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
امنیت کشور نتیجه همدلی تمامی دستگاه‌ها و همراهی مردم است,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل ازایرنا، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در این دیدار جویای حال ایشان شد و اظهار کرد: تمامی مسئولان نیازمند دعای عالمان و همچنین به کارگیری نظرات ارشادی آن ها در همه امور هستند.

آیت الله حبیب الله مهمان نواز هم در این دیدار ضمن خوشامد گویی به وزیر اطلاعات گفت: رهبر معظم انقلاب فردی باصلابت است که در تمامی دوران قبل و بعد از انقلاب حتی ذره ای از مواضع خود دست بر نداشته است.

وی گفت: امنیتی که هم اکنون در کشور وجود دارد به دلیل هدایت های درست و بهنگام ایشان است.

دیدار با خانواده شهدا و شرکت در جلسه شورای اداری از برنامه‌های سفر2 روزه وزیر اطلاعات به خراسان شمالی است.

وزیر اطلاعات از زمان مسوولیت ایشان تاکنون دو نوبت به استان خراسان شمالی سفر کرده است.

استان خراسان شمالی با 936 هزار نفر جمعیت 300 کیلومتر مرز با جمهوری ترکمنستان دارد که به گفته مسئولان، این استان یکی از امن ترین استان های کشور است.

این استان یکی از قطب های کشاورزی و صنعتی کشور محسوب می شود به طوریکه 410 واحد تولیدی و صنعتی با 13 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری و 10 هزار کارگر هم اکنون در این خطه از کشورمان فعال است.

سهم اشتغال استان در سه بخش کشاورزی با 39.6 درصد، صنعت با 24.3 درصد و خدمات 36.1 درصد است.

وزیر اطلاعات در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان

 وزیر اطلاعات گفت: امنیت کشور نتیجه پیوند مستحکم بین سربازان امام زمان (عج)، همدلی و همبستگی تمامی مسئولان و سایر نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین همراهی مردم است.

به نقل از پایگاه خبری وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود علوی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد اظهار داشت: باوجوداینکه ناامنی‌هایی در برخی از کشورهای همجوار و همسایه وجود دارد اما امنیت بی‌بدیلی در کشورمان حکم‌فرماست.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: این امر مهم نتیجه پیوند مستحکم بین سربازان امام زمان (عج)، همدلی و همبستگی تمامی مسئولان و سایر نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین همراهی مردم است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اشاره‌ای به تفاوت دیدگاهی که در امور سیاسی وجود دارد کرد و افزود: گرچه فراز و نشیب‌هایی در این زمینه‌داریم اما رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) همچون سکان‌داری کشور را درست هدایت می‌کنند.

وزیر اطلاعات اظهار کرد: همیشه بین دستگاه‌های حاکمیتی کشور همدلی، همراهی، تفاهم و وحدت بوده است که امنیت نتیجه این همراهی‌ها است.

وی اشاره‌ای به برخی از تحرکات دشمن برای ضربه زدن به کشور کرد و گفت: اما، هیچ‌گاه دشمنان موفق نبوده‌اند و حتی نتوانسته‌اند در یک مورد نیز خودی نشان دهند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علوی گفت: خراسان شمالی همیشه آرام و امن بوده است و همیشه صدای وحدت و هم‌نوایی از این استان شنیده‌شده است که این امر نشان‌دهنده همدلی و همراهی بین تمامی مسئولان است.

شاخص امنیت در کشور روز به روز بیشتر می شود

وزیر اطلاعات در جمع مسئولان و خانواده های شهدا گفت: شاخص امنیت کشور روز به روز بیشتر می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر دیروز بعد از ادای احترام به مقام شامخ شهدای بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در امامزاده سید عباس اظهار کرد: در حالی که شاخص امنیت هم اکنون در بیشتر کشورهای دنیا از جمله اروپا کاهش یافته است در کشورمان ایران این شاخص رشد دارد.

وی افزود: امنیتی که امروز در کشورمان حاکم است به فرموده رهبر معظم انقلاب بی بدیل است .

وی گفت: این امنیت در حالی است که هم اکنون در گوشه و کنار دنیا شاهد کشته شدن مردم هستیم و این نشان دهنده پایین آمدن شاخص امنیت در اکثر کشورهای دنیا است.

علوی اظهار کرد: این امنیت نیز حاصل تلاش هوشمندانه سربازان گمنام ما است که هر حرکت مشکوک را رصد و هر توطئه ای را در نطفه خنثی می کنند .

وی گفت: همچنین این امنیت حاصل تلاش و تعامل و همکاری همه نیروی نظامی، انتظامی ، مدیریت سیاسی و سایر دستگاه ها است که همه عناصر اثر گذار هستند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: امروز از نظر درآمد و مسایل اقتصادی به دلیل آثار تحریم سال های گذشته مشکلاتی است اما، بتدریج با گشایش مسائل اقتصادی که با وحدت و هم افزایی همه دستگاه های اجرایی ، مردم و مسئولان درحال انجام است، برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.