نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 17850
تاریخ انتشار: 1395/10/02 - 09:00:43

طرح مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر در شیروان اجرا شد

مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شیروان در 2 عملیات جداگانه موفق به کشف چهار کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری پنج خرده‌فروش مواد مخدر در این شهرستان شدند.
طرح مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر در شیروان اجرا شد,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، سرهنگ"مسعود وحیدی اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر و پاک‌سازی مناطق آلوده، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با اقدامات شناسایی که از قبل انجام‌گرفته بود اقدام به دو عملیات جداگانه کردند.

این مقام انتظامی گفت: مأموران در اجرای طرح مقدار 2 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و یک نفر متهم دستگیر کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مأموران مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات دیگر موفق به کشف 2 کیلو و 45 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و 88 گرم مواد مخدر صنعتی شدند، خاطرنشان کرد: در این راستا چهار متهم و چهار معتاد متجاهر نیز دستگیر شدند.

سرهنگ وحیدی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از بازجویی و تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، گفت: پلیس با فروشندگان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه جولان به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ نخواهد داد.

انتهای پیام/ اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.