نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس حوادث | کد خبر: 17855
تاریخ انتشار: 1395/10/02 - 10:49:15

جزئیات جدید از حادثه خوابگاه دانشجویی اسفراین

در بررسی جزئیات بیشتر از حادثه خوابگاه دانشجویی وابسته به مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، شوخی‌های نابجا و درگیری لفظی سرآغاز نزاع 3 دانشجو در این خوابگاه اعلام شد. جزئیات جدید از حادثه خوابگاه دانشجویی اسفراین

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل از سپهر آیین، فرمانده انتظامی اسفراین با اشاره به جزئیات حادثه نزاع و درگیری دانشجویان در یک خوابگاه، گفت: باید با رعایت اخلاق در فضاهای دانشجویی به‌عنوان محل زندگی اجتماعی زندگی نمود که البته غفلت از رعایت اخلاق و شوخی‌های نابجا و درگیری لفظی مایه آغاز این نزاع دانشجویی شد.

سرهنگ «جاوید مهری» با اشاره به اینکه، 3 دانشجو در جریان این نزاع دانشجویی دخیل بوده‌اند، افزود: دانشجویان مصدوم در این سانحه خوابگاه دانشجویی کماکان تحت درمان هستند و ضمن پیگیری‌های انتظامی، بعد از تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه شاهد به‌کارگیری سلاح سرد بوده‌ایم، خاطرنشان کرد: هرچند مقام قضایی در مورد مقصر اصلی حادثه تصمیم‌گیری خواهد کرد البته باید بدانیم که قانون بهترین پاسخ برای درگیری‌های لفظی و اختلافات است و نباید با انتقام‌جویی خود را وارد نزاع و درگیری نماییم.

هم‌چنین، معاون دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با اشاره به اینکه 2 دانشجوی درگیر در این نزاع، سیرجانی و دیگری اهل باخرز تایباد خراسان رضوی است، گفت: يک دانشجویی سیرجانی که دچار سوختگی صورت شد بعد از اقدامات درمانی اساسی و اولیه در اسفراین، به بخش سوختگی بیمارستان مشهد اعزام شد تا تحت درمان قرار گیرد.

«علی قربانی شیراز» با اشاره به اینکه دانشجوی تایبادی به اصرار خانواده برای تداوم درمان به مشهد، انتقال‌یافته است، افزود: دیگر دانشجویی سیرجانی نیز یکشنبه‌شب از بیمارستان مرخص شده است و در خوابگاه دانشجویی استراحت درمانی دارد.

وی خاطرنشان کرد: هم چنان فرماندهی انتظامی در مسیر پیگیری جدی این پرونده نزاع دانشجویی مصمم است.

به گزارش خبرنگار ما، صبح چهارشنبه گذشته، در جریان یک نزاع دانشجویی در خوابگاه دانشجویی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین وابسته به بخش خصوصی 3 دانشجو در پی درگیری‌های لفظی و شوخی‌های نابجای برآمده از دوران جوانی به‌شدت آسیب دیدند که در پی آن روانه بیمارستان شدند.

بعدازاین حادثه، بررسی جزئیات بیشتر از این نزاع دانشجویی بررسی پرونده در دستور کار فرماندهی انتظامی اسفراین قرار گرفت.

انتهای پیام/ 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.