نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس مذهبی | کد خبر: 17889
تاریخ انتشار: 1395/10/02 - 19:27:15

مشاور ترامپ مشخص شد

دونالد ترامپ روز پنجشنبه "کلیان کانوی" مدیر سابق ستاد انتخاباتی خود را به عنوان مشاور رئیس جمهور تعیین کرد. ترامپ اعلام کرد کانوی «نقش مهمی در پیروزی من ایفا کرد. وی مدافع مصمم و خستگی ناپذیر برنامه من است و ایده های عالی درباره چگونگی انتقال کارآمد پیام ما دارد».
 مشاور ترامپ مشخص شد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه  به نقل از خبرگزاری رویترز ؛ "دونالد ترامپ " نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز پنجشنبه "کلیان کانوی" Kellyanne Conway مدیر سابق ستاد انتخاباتی خود را به عنوان مشاور رئیس جمهور تعیین کرد.

 
کانوی، 49 ساله که در حال حاضر مشاور برجسته تیم انتقالی ترامپ است، به علت آوردن یک رویکرد منضبط تر به کارزار انتخاباتی که به وی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر کمک کرد، به طور گسترده مورد تمجید قرار گرفته است.

 
تیم انتقالی ترامپ در بیانیه ای اعلام کرد کانوی در سمت جدید خود، یک نقش مشورتی مهم در کاخ سفید به منظور کمک به مدیریت پیام رسانی وی و اولویت های قانونگذاری این بازرگان نیویورکی، ایفا خواهد کرد.

 
ترامپ اعلام کرد کانوی «نقش مهمی در پیروزی من ایفا کرد. وی مدافع مصمم و خستگی ناپذیر برنامه من است و ایده های عالی درباره چگونگی انتقال کارآمد پیام ما دارد».

 
کانوی در مصاحبه ای با «ای بی سی نیوز» مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر، گفت ترامپ در حال نهایی کردن کارکنان بخش ارتباطات خود است و آماده می شود به زودی گزینه های خود برای برعهده گرفتن سمت سخنگوی کاخ سفید و پست های مرتبط را اعلام کند.

 
در پاسخ به پرسشی درباره این که ترامپ چه زمانی نخستین کنفرانس خبری خود را برگزار خواهد کرد، کانوی از دادن جواب مستقیم خودداری کرد.

 
ترامپ از زمان پیروزی در انتخابات هشتم ماه نوامبر چندین تجمع برگزار کرده ولی به پرسش های رسمی خبرنگاران پاسخ نداده است.

 

انتهای پیام/ افکارنیوز


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.