نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 18105
تاریخ انتشار: 1395/10/09 - 09:23:41

هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در خراسان شمالی تشکیل شد

مدیرکل سیاسی، تقسیمات و انتخابات استانداری خراسان شمالی از تشکیل هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان خبر داد و گفت: اعضای این هیئت مشخص شده است.
هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در خراسان شمالی تشکیل شد,
به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل از ایرنا، خیرالله ترخانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان شامل 'علی قربانی'، 'هادی قوامی' و عبدالرضا عزیزی' است که به ترتیب نماینده مردم حوزه انتخابیه بجنورد در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم اسفراین و نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی هستند. 
مدیرکل سیاسی، تقسیمات و انتخابات استانداری خراسان شمالی افزود: هیئت استانی نظارت بر انتخابات شواری اسلامی مکلف است تا پیش از تشکیل هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی یعنی پیش از 25 اسفند ماه امسال، هیئت های شهرستانی و هیئت های بخش ها را تشکیل دهند. 
وی تصریح کرد: اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در هر شهرستان نیز سه نفر است که این افراد تا پیش از تشکیل هیئت اجرایی این انتخابات مشخص می شوند.
ترخانی گفت: نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی بر عهده نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و ثبت نام از داوطلبان نامزدی در این انتخابات از 25 اسفند ماه امسال آغاز می شود. 
بر اساس قانون نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری بر عهده شورای نگهبان است و هیئت استانی نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری هنوز اعضای خود را نشناخته است.
انتهاي پيام/
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.