نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس بین المللی | کد خبر: 18300
تاریخ انتشار: 1395/10/14 - 13:10:30

موساد از سراسر جهان جاسوس جذب می‌کند

سرویس اطلاعاتی اسرائیل در راستای اقدامات ضدبشری خود در جهان با انتشار بیانیه‌ای از جوانان کشورهای مختلف برای جاسوس شدن دعوت کرد.
 موساد از سراسر جهان جاسوس جذب می‌کند,
به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل از دانشجو به نقل از پایگاه صهیونیستی «مکور»، سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) در پایگاه رسمی خود اعلام کرد که از همه کشورها به ویژه کشورهای عربی و ایران جاسوس جذب می‌کند.
 
موساد در بخش های عملیاتی، اطلاعاتی و تکنولوژی اقدام به جذب جاسوس می کند و در خصوص بخش عملیاتی نیز تصریح کرده است که جاسوس ها باید دارای شجاعت،‌ پختگی و خلاقیت باشند و به ماموریت های برون مرزی و غیرعادی تمایل داشته باشند.
 
تامیر باردو رئیس موساد در همین ارتباط اعلام کرده است:‌ فعالیت های این سازمان بر تکنولوژی پیشرفته متمرکز است اما عناصر موساد عامل موفقیت آن هستند.
 
«موساد» نام سازمان اطلاعات خارجی رژیم صهیونیستی است که مهمترین وظیفه آن جمع آوری اطلاعات امنیتی و خنثی سازی فعالیت‌های به اصطلاح تروریستی علیه این رژیم از طریق تروریسم دولتی است. این سازمان، مجموعه‌ای سری و مخفیانه‌ای است که در زمینه‌های مختلف اطلاعاتی فعالیت می‌کند.
 
موساد در اول آوریل سال 1951 توسط «دیوید بن گورین» نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی تأسیس شد.
انتهاي پيام/

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.