نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 18304
تاریخ انتشار: 1395/10/14 - 14:52:53

پدیده از سد شهرداری شاندیز گذشت

پایان‌کار برای آغاز شهر رویایی

معاون اقتصادی وزیر کشور از صدور پایان‌کار پروژه عظیم شاندیز از سوی شهردار شاندیز خبر داد.
پایان‌کار برای آغاز شهر رویایی,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، بابک دین‌پرست افزود:‌ با این اتفاق بسیار مهم که با پیگیری مستقیم رحمانی‌فضلی وزیر کشوز صورت پذیرفت، گام بلندی در راستای آغاز به کار مجدد فعالیت‌های عمرانی پروژه برداشته شده است.

رئیس کارگروه ویژه پیگیری مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز در ادامه اضافه کرد: این اقدام شایسته که با مداخله مستقیم و مستمر رحمانی‌فضلی وزیر کشور، مدیریت صحبح استاندار خراسان رضوی، همکاری اعضای محترم ستاد تدبیر و ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان خراسان رضوی، همکاری اعضای عمرانی و اقتصادی استانداری خراسان رضوی و دیگر مدیران مرتبط، مساعدت قابل تقدیر شهردار و اعضای شورای شهر شاندیز و همچجنین همراهی مستمر اعضای هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز صورت پذیرفت نه تنها به منزله یکی از مهمترین رخدادهایی است که در راستای حل موانع و مشکلات پیش روی شرکت پدیده شاندیز برای از سر گیری فعالیت‌های ساختمانی و عمرانی پروژه محسوب می‌گردد، بلکه این توفیق شایسته زمینه‌ساز شفاف‌سازی و رفع دیگر موانع موجود مرتبط با پایان کار و در نتیجه اهداف مورد نظر شرکت پدیده شاندیز و به تبع آن رفع دغدغه‌ها و نگرانی‌های دیرینه سهامداران عزیز شرکت خواهد بود.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز درباره این اتفاق گفت: با صدور این پایان کار، اکنون می‌توانیم برای صدور اسناد مالکیت بخشهای اداری و تجاری پدیده اقدام کنیم.
محسن شوشتری: مجموعه پدیده در شاندیز بیش از یک میلیون متر مکعب زیربنا دارد که شامل بخش‌های مختلفی است و با مصوبه ارزشمند ستاد تدبیر در یک دی ماه و بعد از جلسات پر فراز و نشیبی که با شهرداری داشتیم ثمره ای حاصل شد که برای سهامداران و سرمایه گذاران در پروژه شیرین خواهد بود و باعث خواهد شد تا هیات مدیره بتواند سایر اقدامات را برای پیشبرد و تکمیل پروژه طبق مصوبات قبلی ادامه دهد.


شوشتری تصریح کرد: با توجه به صدور پایان کار برای بالغ بر 520 هزار مترمربع زیربنای مرکز خرید و 32 هزار مترمربع فضای دو ساختمان اداری مجموعه پدیده در شاندیز، اکنون می‌توانیم نسبت به اخذ اسناد مالکیت مجموعه اقدام کنیم که باعث جذب سرمایه گذار خواهد بود که از جمله این سرمایه گذاران، کنسرسیوم بانکی است.
مدیر عامل شرکت پدیده شاندیز با تقدیر از تلاشهای وزیر کشور و معاونین اقتصادی و عمرانی ایشان اظهار کرد: وزیر کشور برای این موضوع زحمات زیادی کشیدند و اوج اقدامات و تلاش‌ها نیز با حضور جناب آقای دین پرست صورت پذیرفت و من به زعم خودم از ایشان، استاندار محترم خراسان رضوی، شهرداری شاندیز، اعضای ستاد تدبیر و همچنین کارگروه ویژه وزارت کشور تقدیر و همچنین از پشتیبانی گرم سهامداران تشکر می‌کنم.

وی درباره تعامل پدیده و شهرداری شاندیز گفت: وقتی شهری پویاتر باشد شهرداری هم برای تامین منابع خود می‌تواند برنامه ریزی بهتری انجام دهد. قطعا پویایی مجموعه پدیده باعث پویایی شهر شاندیز و شهرداری این شهر خواهد شد.

شوشتری بطور مثال با اشاره به هزینه میلیاردی برای برند پدیده گفت: برند پدیده شاندیز، آورده و سرمایه ای برای شهر شاندیز هست. خدمات متقابل پدیده و شهر شاندیز نسبت به هم به هیچ وجه قابل انکار یا کوچک شماری نیست.

وی در خصوص گامهای بعدی هیات مدیره برای حل مشکلات پدیده عنوان کرد: ما کنسرسیوم بانکی را همزمان با بحث شهرداری پیگیری می‌کنیم و بدین منظور، امروز جلسه ای نیز با بانک صادرات به عنوان بانک عامل کنسرسیوم برگزار شده است که امیدواریم هر چه زودتر نتیجه قطعی حاصل شود.

شوشتری با تاکید بر اینکه پدیده یک پروژه شاخص در حوزه مشارکت مردمی است، تصریح کرد: باید برای حمایت از اقتصاد مقاومتی در جهت احیای فرهنگ مشارکت مردم کمک کنیم و مصداق این امر، در پدیده متجلی است. قطعا احیای مشارکت اقتصادی مردم در پروژه‌های کلان تاثیرات بسزایی در روند توسعه اقتصاد کشور خواهد داشت چرا که اگر ما اقتصاد قوی داشته باشیم می‌توانیم در دنیا سر بلندتر کنیم.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.