نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 18353
تاریخ انتشار: 1395/10/15 - 15:18:48

مشهد 2017، فرصتی برای بهره مندی از ظرفیت ها

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: رویداد مشهد 2017، فرصتی است مغتنم برای بهره مندی از ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گفتمان تمدنی ایران اسلامی است.
 مشهد 2017، فرصتی برای بهره مندی از ظرفیت ها,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، حسین زارع صفت افزود: بی شک انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام توسط سازمان کنفرانس جهانی و نیز شهر صنایع دستی و گوهرسنگ های قیمتی، فراخوانی جهانی است تا مسلمانان کشورهای جهان به خصوص کشورهای اسلامی از این رویداد به عنوان فرصتی برای گفتمان سازی و تعامل هر چه بیشتر بین مسلمانان جهان اسلام استفاده کنند.

وی گفت: دنیا در سال 2017 میلادی، مشهد را به رسمیت شناخته است و ما نیز باید از این فرصت به وجود آمده در راستای معرفی هر چه بهتر ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گفتمان فرهنگی، غنای تاریخی و تمدنی خراسان رضوی و مشهد الرضا و معرفی فرهنگ رضوی تلاش کنیم.

وی اظهار داشت: به منظور ارتقا و بهبود خدمت رسانی به واحدهای گردشگری در کلان شهر مذهبی جهان اسلام تمامی تاسیسات گردشگری خراسان رضوی و به ویژه شهر مشهد مورد ارزیابی مجدد قرار گرفته است.

مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی در خصوص لزوم برنامه ریزی مناسب و شایسته برای پذیرایی از میهمانان مشهد 2017 افزود: هتل های چهار و پنج ستاره مشهد نقش مهمی در پذیرایی شایسته و در شان میهمانان رویداد مشهد 2017 دارند وهدف میراث فرهنگی این است که همه ی میهمانان در واحدهای اقامتی استاندارد و مجوز دار اسکان داشته باشند.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.