نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 18394
تاریخ انتشار: 1395/10/16 - 14:47:55

چهار واحد صنعتی در گناباد به بهره برداری رسید

در جریان سفراستاندار خراسان رضوی به شهرستان گناباد، چهار واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر 158.5میلیارد ریال، آغاز به کار کردند.
چهار واحد صنعتی در گناباد به بهره برداری رسید,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، این طرح‌ها شامل یک واحد تولید کیسه‌های پروپیلن(P.P) با میزان تولید سالانه پنج هزار و 600 تن و سرمایه گذاری 46.5 میلیارد ریال که 9 میلیارد ریال آن از محل تسهیلات رونق تولید تامین شده و 50 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است، می‌باشد.

واحد تولید سولفات پتاسیم و اسید کلریدریک با میزان تولید سالانه 13 هزار و 500 تن و حجم یرمایه گذاری 25 میلیارد ریال که به تولید نهادهای کشاورزی به صورت دانش بنیان مبادرت دارد؛ از دیگر طرح‌ها بود که در این سفر افتتاح شد.

همچنین استاندار خراسان رضوی واحد تولید همزمان برق و حرارت (CHP) که سالانه دو مگا وات تولید دارد را با حجم سرمایه گذاری 52 میلیارد ریال و اشتغال مستقیم هشت نفر افتتاح کرد که از جمله ویژگی‌های آن تامین انرژی، پدافند غیر عانل و اشتغال فارغ التحصیلان است.

واحد تولید و برش انواع سنگ‌های ساختمانی(به صورت اسلب) با میزان تولید سالانه سه هزار تن و سرمایه گذاری 35.2 میلیلرد ریال که 10 میلیارد آن از محل تسهیلات رونق تولید تامین شده و 12 نفر اشتغال مستقیم دارد؛ چهارمین طرحی بود که همزمان با سفر علی رضا رشیدیان به گناباد آغاز به کار کرد.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.