نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 18418
تاریخ انتشار: 1395/10/18 - 08:50:09

دستور پیگیری استاندار برای مداوای «امیرمحمد»

با دستوراستاندارخراسان شمالی برای مداوای «امیرمحمد» صبح دیروز محمود دلپسند معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و نیری مشاور استاندار و گلمکانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی از روند درمان این کودک جویا شدند.
دستور پیگیری استاندار برای مداوای «امیرمحمد»,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، چند روز پیش حمله سگی وحشی به «امیرمحمد داوری» کودک پنج‌ساله دریکی از روستاهای جلگه شوقان استان باعث پاره شدن شکم و خورده شدن بیش از 90 درصد روده کودک توسط این سگ شد.

در دیدار دلپسند معاون استاندارخراسان شمالی با پزشک جراح امیرمحمد در بیمارستان شیخ مشهد، معاون استاندار جهت مداوا واحیانا اعزام به مراکز مجهزتری توصیه‌های لازم را داشت.

دلپسند با اشاره به اینکه استاندارخراسان شمالی و وزیر بهداشت و درمان شخصاً پیگیر درمان امیرمحمد 5 ساله هستند افزود: به گفته پزشک متخصص معالج، وضعیت درمانی امیرمحمد رو به بهبود است و برای تکمیل درمان بایستی منتظر بهبودی کامل شرایط جسمی، روحی و ترمیم کامل زخم‌ها باشیم.

به گزارش ایرنا، معاون استاندار با اشاره به عیادت انجام‌شده تصریح کرد: امیرمحمد هم‌اینک بر اساس فرایند درمان به هوش آماده و حرف می‌زند، خوراک از طریق مایعات تزریق می‌شود و بر اساس گفته‌های پزشک معالج زخم‌ها تا حدودی ترمیم‌شده و آثار ترمیم مشاهده‌شده است.

وی تصریح کرد: که به گفته پزشک معالج فعلاً موضوع اعزام کودک به شیراز مطرح نیست و هر کاری نیاز باشد باگذشت زمان در مشهد انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی با اشاره به اینکه همه مسئولان استانی و کشوری به‌ویژه شخص وزیر بهداشت و درمان در جریان فرایند درمان این کودک 5 ساله قرارگرفته است تصریح کرد: وزیر بهداشت همچنین شخصاً پیگیر ارائه خدمات به امیرمحمد می‌باشند.

وی با اشاره به فعالیت گسترده خیران و نیک اندی‌شان خراسان شمالی در اطلاع‌رسانی در خصوص کمک به وضعیت درمانی امیرمحمد تأکید کرد ضمن اینکه باید این‌گونه فعالیت را حمایت کرد و از فعالان قدردان بود.

به گفته وی ورود مردم مسئولیت همه را سنگین می‌کند.

دلپسند با تأکید بر اینکه دولت خود را موظف به حمایت از مشارکت مردمی در کمک به هم‌وطنان می‌داند تصریح کرد: در این‌گونه فعالیت‌های خیران و انسان دوستانه، بیش از کمک‌های مالی و نقدی، نگاه نوع‌دوستی و احساس مسئولیت اجتماعی مردمان ارزشمندتر است که این رفتار باعث می‌شود همه در انجام وظایفشان و مسئولیت‌هایشان دقت و پیگیری‌های بیشتری انجام دهند.

انتهای پیام/ اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.