نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 18424
تاریخ انتشار: 1395/10/18 - 09:30:26

جای خالی نمایندگان شهرستان ها در دوره کشوری مربیگری درجه 3 کانوپولو

دوره کشوری مربیگری درجه 3 کانوپولو در حالی به میزبانی خراسان شمالی به مدت 3 روز برگزار شد که متاسفانه با وجود پیگیری رئیس هیئت قایقرانی استان از طریق روسای ورزش و جوانان شهرستان ها کلاس خالی از نمایندگان شهرستان ها به پایان رسید.
جای خالی نمایندگان شهرستان ها  در دوره کشوری مربیگری درجه 3 کانوپولو ,
به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، دبیر هیئت قایقرانی خراسان شمالی در گفت و گو با خبر نگار ما ضمن ابراز گلایه از عدم حضور نمایندگان شهرستانی در این دوره آموزشی که با حضور اشکان سیادی مدرس فدراسیون برگزار شده است اظهار داشت:برگزاری این دوره کشوری می توانست به نفع پیشرفت قایقرانان در شهرستان های استان باشد این درحالی است که با وجود مهیا بودن بستر فعالیت متاسفانه مربی در شهرستان ها نداریم و این امر سبب شده این ورزش در  شهرستان به حاشیه برود و غیر فعال باشد.
حسین مهنانی تصریح کرد:کلاس ها اجباری اعلام شد و پیگیری رئیس هیئت از سوی روسای ورزش و جوانان شهرستان ها بی نتیجه ماند.
به گفته مهنانی در این دوره سه روزه که 15 تا 18 دی ماه در استخر کوثر و بش قاداش بجنورد برگزار شد18 قایقران حضور داشتند،که حدود9 قایقران از استان بودند و مابقی از استان هایی نظیر مازندران،شاهرود و سمنان زیر نظر مدرس فدراسیون آموزش های لازم را دیدند.
وی با بیان اینکه این دوره نخستین دوره ی آموزشی است که بعد از سال ها در استان برگزار شده اظهار داشت:این دوره با هدف افزایش تعداد مربیان استان و راه اندازی این ورزش در شهرستان ها برگزار شد.
مهنانی به تعداد قایقرانان استان نیز اشاره کرد و افزود:یکی از 9 نماینده استان  از شهرستان شیروان حضور داشت و مابقی از بجنورد بودند.
دبیر هیئت قایقرانی استان گفت:از 9 نماینده استان 4 قایقران خانم و 5 قایقران آقا برای اخذ مدرک مربیگری درجه 3 در دوره حضور داشتند.
 
انتهای پیام/وحدانی

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.