نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 18461
تاریخ انتشار: 1395/10/19 - 08:29:47

مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی:

سیگنال رسانی دیجیتال در شهرستان شیروان توسعه یافت

مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی گفت: فرستنده‌های دیجیتال روستاهای «اوغازتازه» و «قوش خانه» شهرستان شیروان طی مراسمی به بهره‌برداری رسید و سیگنال رسانی دیجیتال در این شهرستان افزایش یافت.
سیگنال رسانی دیجیتال در شهرستان شیروان توسعه یافت,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، امیر هوشنگ آذر دشتی اظهار داشت: با بهره‌برداری از فرستنده‌های دیجیتال روستاهای «اوغازتازه» و «قوش خانه» بیش از 2700 نفر از جمعیت روستائیان این منطقه از شبکه‌های دیجیتال بهره‌مند می‌شوند.

آذر دشتی تصریح کرد: به‌منظور بهره‌برداری از این طرح‌ها درمجموع دو میلیارد ریال اعتبار از اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی و سازمان صداوسیما هزینه شده است.

مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی گفت: صداوسیما سیمای خراسان شمالی در نظر دارد در مناطق مرزی و روستاهای محروم این استان سیگنال رسانی را افزایش دهد.

آذر دشتی با اشاره به اینکه سیگنال رسانی به مناطق محروم و مرزی از اولویت ماست تصریح کرد: در حال حاضر با انجام طرح‌های سیگنال رسانی بیش از 86 درصد از جمعیت خراسان شمالی از 44 شبکه رادیویی و تلویزیونی دیجیتال بهره‌مند هستند.

انتهای پیام/ اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.