نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 18476
تاریخ انتشار: 1395/10/19 - 09:38:58

پدر امیر محمد :

قبل از بهبود زخم ها، امیر محمد برای پیوند روده به شیراز اعزام نمی شود

وحید داوری ابراز داشت: در حال حاضر در بیمارستان شیخ مشهد هستیم متاسفانه به گفته دکترها امیر هیچ روده ای ندارد و تا جراحت و زخم های امیر خوب نشود برای پیوند روده به بیمارستان شیراز اعزام نمی کنند.
قبل از بهبود زخم ها، امیر محمد برای پیوند روده به شیراز اعزام نمی شود,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل از پایگاه خبری جاجرم، پدر امیر محمد داوری در مورد وضعیت جسمانی امیر محمد ابراز داشت: در کل دنیا ده عمل پیوند روده در این سن صورت گرفته است که چهار عمل موفقیت آمیز بوده است.

وی به اشتباه انعکاس دادن رسانه ها در مورد ماجرای امیر اشاره داشت و تصریح کرد: جریان از این قرار بود که برای خرید به روستای عمارت در جلگه شوقان رفتیم. و بنده برای انجام کاری به مرغداری رفتم امیر هم به دنبال من آمده بود که مادرش فکر می کند امیر با من آمده است بنده کارم را انجام دادم و در حین برگشت داد و فریاد امیر را شنیدم و می گفت بابا و بعد دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد.

پدر امیر محمد ادامه داد: از خانه  ما تا در مرغداری حدود دویست متر فاصله است که مادر امیر اصلا صدای بچه رو متوجه نشده بود .

داوری ابراز داشت: مسئولین به دیدار امیر آمده اند و گفته اند که تمام هزینه های  بیمارستانی امیر را تقبل می کنند.

وی از ابراز همدردی مردم تقدیر و تشکر کرد و گفت: تنها چیزی که می توانم به مردم بگویم این است که قدر لحظه لحظه زندگی راحتی در بدترین شرایط زندگی بدانند.

گفتنی است که امیر محمد چند روز پیش مورد حمله سگ قرار گرفته بود که به شدت اعضای داخلی شکمش آسیب دیده است.

انتهاي پيام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.