نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 18485
تاریخ انتشار: 1395/10/19 - 14:49:43

سرپرست دفتر جذب سرمایه‌گذاری خراسان رضوی خبر داد:

12مجوز سرمایه‌گذاری خارجی در استان به ارزش 142میلیون ریال

12مجوز سرمایه‌گذاری خارجی در استان به ارزش 142میلیون ریال,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ؛ سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خراسان رضوی از صدور 12مجوز سرمایه‌گذاری خارجی به ارزش 142 میلیون دلار در 8 ماهه گذشته توسط سازمان سرمایه‌گذاری کشور برای استان خراسان رضوی خبر داد.

شکوه میرشاهی با بیان اینکه ارزش این سرمایه‌گذاری بیش از 7 برابر رقم کل سال گذشته است، افزود: از ابتدای سال تا آخر آذر ماه 578 شرکت با سهامداری خارجی‌ها در استان ثبت شده است.

وی ادامه داد: از آنجا که براساس قانون سرمایه‌گذاری خارجی خرید ملک یا سپرده‌گذاری در بانک‌ها و موسسات مالی یا اخذ مجوز دستگاه‌های اجرایی و تجارت اتباع اعم از صادرات و واردات در چارچوب سرمایه‌گذاری خارجی مندرج در قانون قرار نمی‌گیرد و از سوی دیگر امکان ثبت شرکت توسط اتباع میسر بوده و بخشی از سرمایه ایشان به این طریق وارد اقتصاد استان می‌گردد، لذا با توجه به مراجعات اتباع خارجی و شرکت‌های ثبت شده توسط ایشان، سرمایه خارجی وارد شده از این طریق نیز برآورد شده و برای این 578 شرکت 173 میلیون دلار است.

میرشاهی تصریح کرد: مجموع رقم سرمایه وارده به استان در 9ماهه سال جاری، با و بدون تعهد و تضمین دولت، 261میلیون دلار بوده است.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.