نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 18492
تاریخ انتشار: 1395/10/19 - 16:30:37

مقام سوم مسابقات بتن آمریکا توسط دانشجویان جهاد دانشگاهی کاشمر کسب شد

مدیرمرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کاشمر گفت: تیم دانشجویان معماری این واحد دانشگاهی توانست مقام سوم مسابقات بتن آمریکا(ACI) شاخه ایران را به دست آورد.
مقام سوم مسابقات بتن آمریکا توسط دانشجویان جهاد دانشگاهی کاشمر کسب شد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، دکتر صادق باغبان با اشاره به اینکه تیم معماری مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کاشمر در مسابقات بتن آمریکا (ACI) شاخه ایران در بخش کارایی ملات به مقام سوم نائل آمد، اظهار کرد: این مسابقات در دی‌ماه سال جاری در تهران برگزار شد.


وی با اعلام اینکه این مسابقات هر ساله در تهران برگزار می‌شود که امسال نوزدهمین دوره آن برگزار شد، ادامه داد: همه ساله دانشگاه‌های مختلف سطح کشور که رشته معماری و عمران دارند در این مسابقه شرکت می کنند که دانشجویان این واحد دانشگاهی نیز از جمله شرکت کنندگان بودند.


مدیرمرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کاشمر با بیان اینکه در شاخه کارایی ملات توانستند رتبه سوم را در کشور به دست آوردند، اظهار کرد: بتنی که دانشجویان این واحد دانشگاهی ارائه کردند پس از بررسی از نظر کارایی ملات توسط هیئت داوران به مقام سوم نائل آمد.


وی با اشاره به اینکه بدون شک خود دانشگاه امتیازها و تشویق‌های خاصی را برای این دانشجویان قائل می شود، عنوان کرد: کسانی که در المپیادهای علمی مقام کسب می کنند، علاوه برسایر تشویق های در نظر گرفته شده از تخفیف شهریه نیز برخوردار شوند.


باغبان با بیان اینکه اکنون 53 دانشجو در رشته معماری در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند، بیان کرد: تیم معماری مرکزآموزش عالی جهاددانشگاهی کاشمر در این مسابقات متشکل از زهرا فنایی، مدیرگروه آموزشی معماری موسسه، قاسم اسدی عطار، مجید قربان نژاد، هدی گوهری، محمد هجری، حسین سالارنیا، رسول ترشیزی، مهدی نداف و آرش عبادتی بودند.


در ادامه مدیر گروه آموزشی معماری جهاد دانشگاهی کاشمر با اشاره به اینکه ما از برگزاری این مسابقات بی اطلاع بودیم و برخلاف سایر دانشجویان دانشگاه‌های بزرگ که چندین ماه بر روی پروژه خود کار می کردند، تنها ده روز مهلت داشتیم، افزود: با حداقل امکانات و زمان محدود، در این مسابقات شرکت کردیم.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.