نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 18509
تاریخ انتشار: 1395/10/20 - 08:51:08

زندانیان شاغل می‌شوند

مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان‌شمالی از ایجاد اشتغال برای زندانیان استان خبرداد.
زندانیان  شاغل می‌شوند,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل ازایسنا، امین خوش قامت اظهارکرد: طی تفاهم نامه این صندوق با سازمان زندان در استان، زندانیان از تسهیلات اشتغال زایی با کارمزد بسیار پایین برخوردار می‌شوند.

وی ادامه داد: در مرحله اول تفاهم نامه یک میلیارد و 800 میلیون ریال و در مرحله دوم نیز دو میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات برای اشتغالزایی زندانیان در نظر گرفته شده است.

خوش قامت با بیان اینکه به طور میانگین  و به تناسب نوع اشتغال، افراد از تسهیلات 80 تا 100 میلیون ریالی بهره مند می‌شوند، افزود: زندانیان براساس علاقه و میزان مهارت خود در هر حرفه‌ای می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

وی با بیان اینکه زندانیان از سوی سازمان زندان ها معرفی می‌شوند و این صندوق در انتخاب آنان هیچ دخل و تصرفی ندارد، گفت: این صندوق با ارائه تسهیلات بستر و زمینه ایجاد اشتغال پس از زندان را برای افراد مهیا می‌کند.

خوش قامت با اشاره به عقد تفاهم نامه‌ای با ستاد مبارزه با مواد مخدر، خاطرنشان کرد: به منظور اشتغال زایی افراد رها شده از بند اعتیاد، به کارآفرینانی که در کارگاه های خود این افراد را به کارگیری کنند تسهیلات مناسبی پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/ 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.