نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 18514
تاریخ انتشار: 1395/10/20 - 09:18:23

دژهوت:

عده ای چوب لای چرخ شهرداری می گذارند

شهردار بجنورد گفت: ایجاد شکاف و دو دستگی یکی از مهمترین مشکلات کنونی شهرداری بجنورد است که عده ای در درون شهرداری چوب لای چرخ این نهاد می گذارند.
عده ای چوب لای چرخ شهرداری می گذارند,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل از عصر اترک، کیوان دژهوت، با حضور در صحن علنی شورای شهر بجنورد به پاره ای از سوالات اعضای شورای شهر بجنورد پاسخ داد.

دژهوت در پاسخ به تسویه مطالبات پیمانکاران و کارگران شهرداری بجنورد اظهار کرد: شهرداری بجنورد مکاتباتی را برای اخذ مطالبات خود از ادارات انجام داده است تا اسناد خزانه تبادل شود که بتوانیم پاسخگوی بدهی های این نهاد به کارگران و پیمانکاران باشیم.

وی تصریح کرد: درصورتیکه مطالبات این نهاد از ادارات تسویه نشود، جلوی انجام پروژه های ادارات را خواهیم گرفت.

وی خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم که مطالبات کارگران را تا پایان سال جاری تسویه کنیم.

شهردار بجنورد درباره صدور رای قضایی برای شهرداری بجنورد در زمینه پرونده سنگ شکن جباری که تحت مالکیت شهرداری بجنورد است، اظهار کرد: در آخرین واگذاری راهبری این سنگ شکن به یک شرکت خصوصی، پاره ای مشکلات بین شهرداری بجنورد با این شرکت بوجود آمد که در همین راستا پرونده ای حقوقی تشکیل شد.

وی گفت: در همین زمینه، دادگاه حکم بر جریمه نقدی شهرداری داد که متاسفانه سیستم شهرداری به رای قاضی توجهی نکرده بود.

وی اذعان کرد: در این زمینه، ضعف واحد حقوقی شهرداری بجنورد را قبول دارم.

دژهوت افزود: توضیحات کاملتر را در جلسه ای خصوصی به شورای شهر ارائه خواهم داد.

وی در ادامه با تاکید بر این نکته که ایجاد شکاف و دو دستگی یکی از مهمترین مشکلات کنونی شهرداری بجنورد است، اظهار کرد: عده ای در درون مجموعه شهرداری بجنورد نشسته اند و چوب لای چرخ این نهاد می گذارند.

وی با اعلام اینکه علت و سر منشاء این شکاف سازی را می شناسم، عنوان کرد: با این وجود، نجابت به خرج می دهم و صبوری می کنم.

شهردار بجنورد درباره انجام ممیزی املاک نیز اظهار کرد: ممیزی املاک توسط یک شرکت پیمانکار در حال اجرا است که خود شهرداری بجنورد درصدد است تا با تشکیل یک تیم بازرسی به صورت رندمی به ممیزی املاک بپردازد تا صحت و سقم انجام کار را ارزیابی کند.

وی همچنین در پاسخ به بازگشایی ساختمان سد معبر شده انتهای قیام جنوبی نیز اعلام کرد: توافق تخریب آن ساختمان اخذ شده که البته فرمانداری بجنورد نسبت به این موضوع اعتراض کرده است، با این وجود، این بازگشایی انجام خواهد شد.

دژهوت درباره بهره گیری از ظرفیت پارک بان نیز عنوان کرد: مصوبه اجرای طرح پارک بان در سطح شهر را از شورای همتای استان اخذ کرده ایم که باید در آینده نزدیک فرخوان آن را آگهی کنیم.

به گزارش خبرنگار عصر اترک، حسین پیلتن، رئیس شورای شهر بجنورد نیز در این جلسه درباره تسویه مطالبات کارگران و پیمانکاران اظهار کرد: مجوز تغییر کاربری 94 قطعه زمین تحت مالکیت شهرداری را از استانداری اخذ کرده ایم تا این زمین ها را به مزایده بگذاریم.

پیلتن همچنین خاطر نشان کرد: استانداری نیز به شهرداری بجنورد بدهکار است که باید بدهی خود را تسویه کند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.