نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 18530
تاریخ انتشار: 1395/10/20 - 15:39:07

مراکز جراحی محدود مجوز گردشگری سلامت دریافت می‌کنند

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دریافت مجوز گردشگری سلامت در مراکز جراحی محدود خبر داد و گفت: نامه ای از سوی وزارت بهداشت مبنی بر ارائه مجوز گردشگری سلامت به مراکز جراحی محدود دریافت شده است.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، دکتر محمد اسماعیل خیامی در حاشیه نشست مدیریت نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه با مسئولین فنی درمانگاه های تخصصی و مراکز جراحی محدود، گفت: در برنامه عملیاتی این مدیریت به تنظیم جلساتی جهت اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و ایجاد ارتباط بیشتر با مسئولین فنی مراکز درمانی پرداخته شده است. در این راستا اقداماتی از جمله برگزاری جلسات مستقیم و ارتباطات مستقیم با مسئولین فنی در حال انجام است؛ که در جلسه قبل حضور مسئولین فنی درمانگاه های پوست و در این جلسه از حضور مسئولین فنی تمامی درمانگاه های تخصصی(اطفال، قلب و عروق، ژنتیک، دیابت، درد و ...) و مسئولین فنی مراکز جراحی بهره‌مند شده ایم.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، خاطر نشان کرد: در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در مورد مسئولیت مسئولین فنی، وظایف، مسائل قانونی و حقوقی به بیان نیازمندی های برقراری ارتباط میان یک مسئول فنی با مدیرت نظارت و اعتبار بخشی درمان مانند سامانه صدور پروانه ها (تمدید و سایر مجوزهای نیازمند اخذ شدن) پرداخته شد.

دکتر خیامی گفت: هدف از برگزاری این جلسات داشتن وقوف هر چه بهتر مسئولین فنی نسبت به مسئولیت های خود، ارائه اطلاعات لازم در خصوص دستورالعمل ها و مطلع شدن نقطه نظرات یکدیگر است. وی از ارائه مجوز گردشگری سلامت به مراکز جراحی محدود خبر داد و گفت: نکته قابل توجه ارائه نامه ای از سوی وزارت بهداشت به  مراکز جراحی محدود است که به این مراکز مجوز پذیرش بیماران گردشگری سلامت داده می شود.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: بر این اساس چند مرکز تا کنون درخواست مجوز گردشگری سلامت داده اند؛ که پیگیری و بررسی درخواست های رسیده در حال انجام است و قطعا درمانگاه ها پس از مراکز جراحی محدود تحت پوشش گردشگری سلامت قرار خواهند گرفت و به صورت داوطلبانه می توانند سازوکار پذیرش این مجوز را کسب کنند.

 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.