نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 18552
تاریخ انتشار: 1395/10/22 - 09:05:32

12 کیلومتر محور بجنورد-جنگل گلستان تا پایان امسال بهره‌برداری می‌شود

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: تا پایان امسال 12 کیلومتر از محور بجنورد-جنگل گلستان به‌صورت چهار خطه زیر بار ترافیک می‌رود.
12 کیلومتر محور بجنورد-جنگل گلستان تا پایان امسال بهره‌برداری می‌شود,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل از ایرنا، یزدان عنبری اظهار داشت: در سال‌های اخیر 53 کیلومتر از این محور به‌صورت چهار خطه برای بهره‌برداری آماده‌شده زیر بار ترافیک رفته است.

وی افزود: از شهریورماه امسال تاکنون 28 کیلومتر از این پروژه راه‌سازی برای بهره‌برداری آماده‌شده است.

وی اظهار داشت: اجرای پروژه چهار خطه کردن محور بجنورد- جنگل گلستان در سفر کاروان دولت نیز موردتوجه قرار گرفت و در این سفر مقرر شد 165 میلیارد تومان اعتبار تأمین شود.

عنبری گفت: در سفر رئیس سازمان برنامه بودجه نیز قول‌های مساعدی برای تزریق 100 درصدی مصوبه‌های سفر کاروان دولت به استان داده شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی افزود: امید می‌رود در سال آتی نیز بتوانیم 40 کیلومتر دیگر از این مسیر را برای بهره‌برداری آماده کنیم.

به گفته وی این مسیر 140 کیلومتر طول دارد و تاکنون 160 میلیارد تومان برای اجرای چهار خطه کردن این محور هزینه شده است.

نبود جایگاه بنزین در سمت راست جاده، نبود توقفگاه، نداشتن شانه خاکی ازجمله مشکلاتی است که از علت‌های بروز تصادف در این محور شمرده می‌شود.

عملیات اجرایی این محور ارتباطی مهم که 140 کیلومتر طول دارد از سال 84 آغازشده است.

آغاز اجرای 100 پروژه در استان

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی همچنین گفت: امسال حدود 100 پروژه جدید وارد مرحله اجرایی شده که عمده‌ترین آن‌ها ساخت مدرسه است.

عنبری افزود: البته رویکرد و سیاست دولت بر این است تا تمام توان بر روی تکمیل و اتمام پروژه‌های در حال اجرا گذاشته شود و پروژه جدیدی اجرایی نشود اما برحسب نیاز و ضرورت پروژه‌هایی وارد مرحله اجرایی شده‌اند.

وی در بخش دیگر سخنان خود به جذب قیرهای رایگان برای اجرای پروژه‌های عمرانی استان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته خراسان شمالی دومین استان به لحاظ میزان جذب قیر رایگان بود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی تصریح کرد: پارسال 26 هزار تن قیر رایگان برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهری و روستایی در استان جذب شد.

وی گفت: امسال نیز تلاش داریم تا با رایزنی‌ها و چانه‌زنی‌ها سهم بیشتری از قیرهای رایگان را دریافت کنیم.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.