نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 18569
تاریخ انتشار: 1395/10/22 - 14:58:49

طرح مشهد 2017 تاثیر بسزایی در ترویج و نشر روحیه ایثار و شهادت دارد

قائم مقام آستان قدس رضوی گفت: مزیت این طرح احیا، توسعه و نشر روحیه ایثار، شهادت و فداکاری است که به طور قطع برجسته ترین و بارزترین مثال برای این فرهنگ شهدا هستند.
طرح مشهد 2017 تاثیر بسزایی در ترویج و نشر روحیه ایثار و شهادت دارد,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، مرتضی بختیاری در نشست با عابدین عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در سخنانی با موضوعیت طرح فراملی مشهد 2017 اظهار داشت: مزیت این برنامه های احیا، توسعه و نشر روحیه ایثار، شهادت و فداکاری است که به طور قطع برجسته ترین و بارزترین مثال برای این فرهنگ شهدا هستند.

وی افزود: همین که بنیاد شهید و امور ایثارگران به این فکر افتاده است که فرهنگ ایثار و شهادت را با استفاده از این برنامه ها گسترش دهد بهترین و ارزشمندترین کار را انجام داده است.

قائم مقام آستان قدس رضوی گفت: باید در برگزاری برنامه های مشهد 2017 به جایگاه شهدا، ایثارگران و خانواده های آنان توجه ویژه شود. انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام با شهادت امام رضا(ع) و انس و الفت خاندان ایشان با شهادت بسیار موضوعیت و مصداق دارد و بی شک باید نام شهید و شهادت با این اجرای برنامه های فراملی همسو باشد.

بختیاری گفت: گلباران گلزار شهدا با حضور خانواده شهدای کشور و جهان اسلام حرکتی بسیار ارزشمند است که در کنار کنگره‌ها و همایش‌ها اتفاقی بسیار مبارک است. همسران جانبازان پاداششان از عزیزان ایثارگرشان کمتر نیست و باید در این همایش ها از این شیرزنان نیز تقدیر و تجلیل شود.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.