سرویس سیاسی | کد خبر: 18585
تاریخ انتشار: 1395/10/23 - 09:01:49

فرماندار مانه وسملقان:

آیت الله هاشمی رفسنجانی نزدیکترین شخص به امام راحل و رهبری بودند

جلسه هما هنگی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور روحانیت شیعه و اهل تسنن، فر ماندار مانه و سملقان و جمعی از مسئولین شهرستان بر گذار شد. آیت الله هاشمی رفسنجانی نزدیکترین شخص به امام راحل و رهبری بودند,
آیت الله هاشمی رفسنجانی نزدیکترین شخص به امام راحل و رهبری بودند,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل ازپایگاه خبری آشخانه، فرماندار مانه وسملقان گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در تمام سختی ها ی انقلاب اسلامی در کلیه مواقع ضروری و سیاست  گذاری های دا خلی و خارجی نزدیکترین شخص به امام راحل و مقام معظم رهبری بودند.

 غلامرضا عوض زاده افزود: پیام مقام معظم رهبری در خصوص در گذشته آیت الله هاشمی رفسنجانی دارای نکات بسیارحساس و قابل تحمل بود که برای همه ما اتمام حجت است.  زیرا وجود  مرحوم آیت الله رفسنجانی برای نظام اسلامی یک سر مایه بزرگی بود که از دست دادیم.

 وی گفت: تمام نگاه های  آیت الله هاشمی رفسنجانی  خدمت به انقلاب و نظام اسلامی بود که مردم هم از این رو در مراسم تشیع پیکر آن مجاهد راه انقلاب اسلامی قدر دانی خودرا نشان دادند.

فر ماندار مانه و سملقان افزود: اگر چه امروزه در نظام اسلامی ما جای خالی آیت الله هاشمی  احساس می شود اما باید  در خصوص فضای وحدتی که به وجود آمده حرکت کنیم زیرا حرکت و خواسته آقای رفسنجانی در جامعه اسلامی وحدت و یک پارچگی  نظام در مقابل بد خواهان به انقلاب و رهبری نظام بود.

انتهاي پيام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.