نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 18589
تاریخ انتشار: 1395/10/23 - 09:28:00

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح کشور:

همدلی و هم‌افزایی نیروهای مسلح رمز موفقیت در منطقه است

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح کشور همدلی و هم‌افزایی بین نیروهای مسلح و تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا را رمز موفقیت در منطقه و جهان دانست و گفت: امنیت ایران یک نعمت بزرگ الهی است.
همدلی و هم‌افزایی نیروهای مسلح رمز موفقیت در منطقه است,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، سردار محمدجواد زاده کمند در گردهمایی فرماندهان نیروهای مسلح خراسان شمالی اظهار داشت: خدمتگزاری در خط مقدم مبارزه با استکبار، توفیقی است که شامل حال نیروهای مسلح شده است.

سردار زاده کمند بابیان اینکه شرایط و اوضاع منطقه امروز بسیار حساس و مهم است، بیان داشت: امروز شاهد تلاش استکبار با تمام ایادی خود برای ناامن کردن منطقه و به‌ویژه منطقه‌ای که جمهوری اسلامی در آن قرار دارد، هستیم.

این مقام ارشد نیروهای مسلح بابیان اینکه تلاش دشمنان بر این است تا ندای اسلام و استکبارستیزی که امروز از ایران بلند شده را خاموش کنند، تصریح کرد: امروز دشمنان باآنکه خودشان را ابرقدرت می‌دانند اما در برابر اراده پولادین مردم مسلمان ایران و رزمندگان جبهه مقاومت سرنگون و سرافکنده شده‌اند.

ولایتمداری از مؤلفه‌های موفقیت نیروهای مسلح

فرمانده انتظامی خراسان شمالی نیز در این گردهمایی به امنیت و آسایش موجود در کشور اشاره کرد و افزود: این امنیت و آسایش حاصل عنایت خداوند متعال، توجه امام زمان (عج) و جان‌فشانی شهدا در هشت سال دفاع مقدس است.

سردار علیرضا مظاهری اظهار داشت: امروز شاهد دفاع عاشقان ائمه اطهار (ع) از حریم اهل‌بیت (ع) فراتر از مرزهای جغرافیایی هستیم که این خود دستاوردهای مهمی را برای جهان اسلام و جمهوری اسلامی به همراه دارد.

وی بابیان اینکه نیروهای مسلح در دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی همگام و هم‌صدا حرکت می‌کنند، گفت: ولایتمداری، همدلی و همراهی از مؤلفه‌های کسب موفقیت مأموریت‌های محوله نیروهای مسلح است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از همکاری فرماندهان نیروهای مسلح استان با مجموعه انتظامی قدردانی و خاطرنشان کرد: همه نیروهای مسلح به‌ویژه نیروی انتظامی با توجه به نوع مأموریتی که دارد علاوه بر نیاز به تجهیزات و امکانات یک نیروی انسان‌محور است.

سردار مظاهری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درباره توجه به نیروی انسانی در حوزه کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها، گفت: فرماندهی نیروی انتظامی بر اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری و قرار دادن آن در رأس وظایف محوله اهتمام جدی دارد.

اتحاد نیروهای مسلح فرصت نفوذ دشمنان انقلاب را گرفته است

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی نیز در این گردهمایی حضور مسئولان کشوری در استان را مایه برکت دانست و افزود: با هدایت، درایت و هوشمندی مسئولان سازمانی به‌ویژه ستاد کل نیروهای مسلح هرروز بر آمادگی و توان رزمی نیروهای مسلح کشور افزوده می‌شود.

سردارمرتضوی نظامی تصریح کرد: امروز اتحاد و هماهنگی در بین نیروهای مسلح فرصت نفوذ، سوءاستفاده و هرگونه حرکت دشمنان انقلاب اسلامی را گرفته است.

فرمانده سپاه پاسداران حضرت جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی به نوع ساختار سپاه پاسداران در مجموعه خراسان شمالی اشاره و تصریح کرد: مجموعه نواحی شهرستانی در شهرستان‌های هشت‌گانه استان مستقر هستند و بر اساس دستورالعمل‌های سازمانی از نیروی انسانی لازم برخوردار است.

سردار مرتضوی بابیان اینکه 350 هزار نفر از جمعیت استان در قالب بسیج سازماندهی‌شده‌اند، خاطرنشان کرد: این تعداد نیرو متناسب با نیاز در حوزه‌های مختلف به‌کارگیری شده‌اند.

ارتش از آمادگی خوبی برخوردار است

سرهنگ ابراهیم گل‌گلی فرمانده تیپ پیاده 130 شهید دلجویان ارتش نیز با ارائه گزارشی از عملکرد، تجهیزات و تاریخچه تشکیل این تیپ در خراسان شمالی، گفت: این تیپ در استان در حوزه نیروی انسانی از وضعیت نسبتاً خوبی برخوردار است.

وی بابیان اینکه در حوزه تقویت بنیه مالی، احداث واحدهای مسکونی ویژه کارکنان مساعدت‌های خوبی صورت گرفته است، افزود: تیپ پیاده 130 شهید دلجویان ارتش از آمادگی بسیار خوبی برای اجرای مأموریت‌های محوله برخوردار است.

انتهای پیام/ اتفاقیه

 

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.