نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس علمی فناوری | کد خبر: 18946
تاریخ انتشار: 1395/11/04 - 17:26:16

تکنولوژی

پرده برداری از مشکل گوشی های نوت ۷

شرکت سامسونگ الکترونیک امروز اعلام خواهد کرد که اندازه نامعمول باتری هایش باعث دمای بیش از حد و درنهایت آتش گرفتن گوشی های هوشمند نوت 7 می شده.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، بزرگترین شرکت گوشی های هوشمند می‌خواهد نتیجه بررسی هایش حول آتش گرفتن گوشی های نوت ۷، که باعث شد گرانترین تولید خود در سال گذشته را متوقف کند، اعلام نماید. برخی میگویند این اتفاقات برای سامسونگ نزدیک ۶ میلیارد خرج برداشته. شرکت کره ای اعلام خواهد کرد باتریهای ساخت 'شرکت سامسونگ اس دی آی' به خوبی درون دستگاه جا نمیگرفتند و این دلیل افزایش دمای انها بوده. این را فردی مطلع گفته، که نخواسته نامش فاش شود، چراکه نتیجه بررسی ها هنوز علنی نشده.

پرده برداری از مشکل گوشی های نوت ۷

سامسونگ تلاش کرده اعتبار خودش را پیش مشتری ها بدست آورد. شکست نوت 7 بزرگترین بحران این کمپانی از 48 سال پیش بوده وخشم عده زیادی از مشتریان را در همه جای دنیا برانگیخت. با اینحال تحقیقات بلافاصله پس از این اتفاق در مراکز آزمایشی آمریکایی و شرکتهای تایید کیفیت شروع شد و خط تولید متوقف گردید.

وال استریت ابتدا گزارشی از نتیجه تحقیقات ارائه کرد و دلیل انفجارها را مشکل ساخت باتری هایی دانست که بدست 'شرکت آمپرکس تکنولوژی ال‌تی‌دی' تامین شده بود.

شرکت امپرکس خارج از ساعات اداری پاسخگوی تماسها نبود و سامسونگ نیز در این رابطه نظری نداد. ارائه کنندگان سامسونگ اس دی آی نیز پاسخگوی پرسشها درباره نظر شرکت درباره این گزارش  نبودند.

کوان او-هیون ازمدیران سامسونگ در سخنرانی سالانه اش گفت: 'نباید حتی از کوچکترین مشکل در کیفیت محصولات هم بگذریم… بهتر است غرورمان را بازیابیم و مراحل ساخت و بازرسی های ایمنی را بهبود ببخشیم.'

 

انتهای پیام/ تابناک


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.