سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 19337
تاریخ انتشار: 1395/11/17 - 10:23:10

قدردان مخاطبان اتفاقيه هستيم

دوهزار و صد و نود روز قبل،بیلبوردهای شهر،اتوبوس های خط واحد و در و دیوار بجنورد،منتظر اتفاقی بودند. «اتفاقی در راه است ...»!
قدردان مخاطبان اتفاقيه هستيم,

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، قبل از ورود به داستان این «اتفاق» شاید بهتر باشد وضعیت مطبوعات در استان را در آن سالها و این روزها بررسی کنیم؛هرچند نیاز به بررسی هم ندارد. خراسان شمالی خطه ای که نامش گنجینه فرهنگها است در ته جدول استان های دارای مطبوعات و نشریات قرار دارد آنهم نه با اختلاف اندک بلکه با فاصله ای زیاد با استان های رده 30 ،29 و 28 و... . «اتفاقیه» متولد شد چون عده ای از فرهنگ دوستان بومی این شمال شرقی ترین نقطه سرزمین مادریمان دغدغه های فرهنگی بی شماری داشتند.

اتفاقیه در همه این شش سال سعی کرده است روایتگر همه اتفاقات فرهنگی،سیاسی،اجتماعی و ... خراسان شمالی باشد بدون هیچگونه موضع گیری رسمی سیاسی؛اتفاقیه همیشه مستقل بوده و مانده است. اگرچه همیشه مدعی بوده است تنها روزنامه خصوصی استان است اما همواره سعی نموده زبان تمامی دلسوزان استان صرف نظر از نگاه سياسي اعم از چپ و راست و مستقل استان باشد.

همواره منافع استان و توسعه ان از دغدغه هاي ما بوده و سعي كرديم زبان گوياي مردم باشيم

در طول این 1573 شماره ای که روزنامه منتشر شده است و اکنون به آغاز هفت سالگی اش رسیده فراز و نشیب های زیادی دیده ایم؛در انعکاس حوادث تلخ همراه تان اشک ریخته ایم واز اتفاقات خوب خوشحال شده ایم و در کنار هم جشن گرفته ایم؛به همین دلیل افتخار می کنیم که اين روزنامه متعلق به شماست وهمیشه مخاطبان به این تنها روزنامه بومی شان اعتماد کرده اند و با تمام مشکلات، ایرادات و کمی وکاستی ها همواره پشتوانه، پشتیبان و دلگرم کننده به ادامه مسیر و راهمان بوده اند؛لذا لازم است حالا که به جشن شش سالگی اتفاقیه رسیده ایم قدردان مخاطبانمان باشیم که از گوشه گوشه استان سبزمان همراهمان بوده اند.

اکنون باید به فکر اتفاقی دیگر بود ...

انتهای پیام/اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.