نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 19686
تاریخ انتشار: 1395/11/27 - 19:29:57

واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به بیانیه وزارت خارجه آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به بیانیه وزارت امور خارجه آمریکا گفت: دولت و ملت ایران تجربه بسیار تلخی از دخالت های کلامی گاه و بیگاه و بی مورد مقامات آمریکایی در امور داخلی خود دارند. قاسمی اظهار داشت: بی شک صدور این گونه بیانیه ها را امری، مغرصانه، مشکوک، نا بجا و اقدامی با اهداف سیاسی خاص تلقی و آن را بشدت محکوم می کند.
 واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به بیانیه وزارت خارجه آمریکا,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به بیانیه روز گذشته وزارت امور خارجه آمریکا گفت: دولت و ملت ایران تجربه بسیار تلخی از دخالت های کلامی گاه و بیگاه و بی مورد مقامات آمریکایی در امور داخلی خود دارند و به هیچ وجه چنین بیانیه های مداخله جویانه ای را نمی پذیرند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی در ادامه اظهار اشت: جمهوری اسلامی ایران همواره تاکید کرده است که دولت ایران ضمن پایبندی به تعهدات بین المللی خود، اجرای اصول قانون اساسی کشور در رعایت حقوق شهروندی را از اولویت های اصلی خود دانسته است؛ بی شک  صدور این گونه  بیانیه ها را امری، مغرصانه، مشکوک، نا بجا و اقدامی با اهداف سیاسی خاص تلقی و آن را  بشدت محکوم می کند.

انتهای پیام/ افکارخبر


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.