نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس فرهنگی هنری | کد خبر: 19693
تاریخ انتشار: 1395/11/28 - 09:28:27

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد:

موسیقی در صدر استقبال مردم خراسان شمالی از میان برنامه‌های فرهنگی

فرخنده: استقبال مردم از برنامه‌های فرهنگی نشان‌دهنده نیاز جامعه به فرهنگ و هنر است
موسیقی در صدر استقبال مردم خراسان شمالی از میان برنامه‌های فرهنگی,

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی با بیان اینکه مردم این استان علاقه خاصی به موسیقی دارند، گفت: پربازدیدترین برنامه‌های فرهنگی استان مربوط به موسیقی است.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه، حسین فرخنده بیان کرد: فعالیت‌های فرهنگی تنها به‌منزله گذراندن زمان نیست، بلکه موجب آگاهی بخشی و آشنا شدن با هنرهای اصیلی می‌شود که نتیجه آن پالایش روح افراد است.

وی گفت: فعالیت‌های فرهنگی، اثرات زود بازده و دیر بازده‌ای دارد که نتایج آن به‌مرورزمان قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه استقبال مردم از برنامه‌های فرهنگی نشان‌دهنده نیاز جامعه به فرهنگ و هنر است، تصریح کرد: نمایشگاه کتاب در بجنورد ۶۰ هزار نفر بازدیدکننده داشت که این خود نشان‌دهنده علاقه مردم به فعالیت‌های فرهنگی است.

فرخنده در زمینه ارتقای سرانه‌های فرهنگی خراسان‌شمالی، خاطرنشان کرد: نخستین اولویت جهت افزایش آمار سرانه‌های فرهنگی در این استان، به اتمام رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام است.

مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی گفت: چهار کتابخانه شهری و سه مجتمع فرهنگی در دست ساخت است که کتابخانه یکی از پروژه‌های فرهنگی در سطح ملی بوده و بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: با اتمام پروژه‌های فعلی شاهد جهش خوبی در آمار سرانه‌های فرهنگی خراسان‌شمالی خواهیم بود و هدف‌گذاری بر این است تا با حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی پیشرفت‌های مطلوبی در بخش فرهنگ و هنر استان حاصل شود.

انتهای پیام/اتفاقیه 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.