نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 20178
تاریخ انتشار: 1395/12/15 - 17:47:12

جانشین قائم‌مقام وزیر کشور:

مردم از بروکراسی اداری ناراضی‌اند

جانشین قائم‌مقام وزیر کشور گفت: مردم تمامی اصول جامعه اسلامی و همچنین حقوق شهروندی را قبول دارند اما تا حدودی از بروکراسی اداری کشور ابراز نارضایتی کردند.
 مردم از بروکراسی اداری ناراضی‌اند,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، علی ملازاده در جلسه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی اظهار داشت: در حال حاضر دستگاه‌های ما در کشور و همچنین در استان خراسان شمالی وضعیت مطلوبی دارد. باوجود تلاش‌های بسیار و نتایج ارزشمند، نقایصی نیز در کار وجود دارد و از ابراز آن امتناع نمی‌کنیم چراکه دولت  تدبیر و امید به دنبال کسب بهترین نتایج در  تمامی عرصه‌ها است.

ملازاده با اشاره به رویکرد ستادهای صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: در راستای اهداف این ستاد ورزش و جوانان با 34 تکلیف بیشترین و قوه قضاییه با 5 تکلیف کمترین سهم را در این برنامه دارند.

ملازاده با اشاره به دستور کار نهادها در راستای فرهنگ‌سازی و پیشگیری عنوان کرد: در برخی موقعیت‌ها امکان سازش و یا پیشگیری وجود ندارد و باید با افراد و یا واحدهایی که سازمان‌دهی شده فعالیت می‌کنند، برخورد جدی و قاطعانه شود.

وی درباره واحدهای خصوصی نیز گفت: شاخص رعایت حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی مانند عدم رعایت کامل شئونات اسلامی برخی از واحدهای خصوصی پایین است و زمانی که به آن‌ها تذکر داده می‌شود می‌گویند که ما دولتی نیستیم.

وی افزود: درست است که این واحدها دولتی نیستند اما مجوز و برخی امتیازات خود را از دولت دریافت می‌کنند و باید طبق موازین جمهوری اسلامی عمل کنند؛ در برنامه‌های دولت رسیدگی به تخلفات واحدهای خصوصی پیش‌بینی‌شده است که در اولین فرصت پیاده‌سازی می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: از وظایف دستگاه‌ها ارائه گزارش کار به دولت و وزارت خانه است.

محمدتقی ایرانی اظهار داشت: یکی از آن‌ها گزارش اقدامات انجام‌شده در راستای صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی است.

به گزارش اتفاقیه، مدیران استانی و شهرستانی گزارشی از اقدامات خود در راستای صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ارائه دادند.

همچنین در پایان این جلسه از المان منشور حقوق شهروندی در استان رونمایی و از فرمانداران درخواست شد که در صورت امکان پیش از عید نوروز در شهرهای استان نصب شود.

انتهای پیام/ حمید یزدان پناه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.