نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 20346
تاریخ انتشار: 1395/12/19 - 19:04:20

خبر

بازی تاریخی ایران - عراق در استادیوم مدرن کربلا

عراق بازی مهمی با استرالیا دارد که در تهران برگزار می‌شود. بعد از آن هم باید به مصاف عربستان برویم. از فدراسیون فوتبال ایران تشکر می‌کنم که موافقت کرد بعد از رفع تحریم‌های فیفا به عراق بیایید و یک بازی دوستانه با تیم ملی کشورمان داشته باشد.

وزیر ورزش عراق در نشست خبری خود که پس از امضای تفاهم‌نامه با فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد، اعلام کرد که امیدوار هستیم تیم ایران بازی دوستانه‌ای با عراق بعد از رفع مشکلات و تحریم ما از سوی فیفا برای انجام بازی در خاک عراق داشته باشد. با قولی که از دوستان ایرانی گرفتیم، تیم ملی فوتبال ایران دیداری دوستانه با عراق در آینده نزدیک در کربلا خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، عبدالحسین ابطان ادامه داد: عراق بازی مهمی با استرالیا دارد که در تهران برگزار می‌شود. بعد از آن هم باید به مصاف عربستان برویم. از فدراسیون فوتبال ایران تشکر می‌کنم که موافقت کرد بعد از رفع تحریم‌های فیفا به عراق بیایید و یک بازی دوستانه با تیم ملی کشورمان داشته باشد.

در ادامه این نشست خبری مهدی تاج گفت: ایران همواره مراودات خوبی با عراق داشته و در مجموع تلاش ما این است در همه زمینه‌ها روابط را گسترش بدهیم.همواره مراودات این دو کشور گسترده بوده است. از حضور وزیر ورزش عراق در تهران تشکر می‌کنم. مفاد تفاهم چند مورد است. برجسته‌ترین آن برگزاری دیدارهای دوستانه، تبادل مربی، همکاری در زمینه داوری، بازی‌های دوستانه بانوان، تبادل تجربه در خصوص موارد سخت افزاری و از این موارد است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بنا داریم در ساختارهای لیگ به هم کمک کنیم. در مجموع در 10 بند تفاهمنامه را امضا کردیم تا اقدامات گسترده‌ای برای دو کشور صورت بگیرد.

بازی تاریخی ایران - عراق در استادیوم مدرن کربلا

انتهای پیام/ تابناک


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.