نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس بین المللی | کد خبر: 20382
تاریخ انتشار: 1395/12/21 - 19:54:24

اطلاعات جالب درباره اقوام ترامپ در روسیه

ولادیسلاو ماروزرف، شهروند شهر کالوگا در روسیه ادعا مى کند که با رییس جمهور جدید آمریکا نسبت خانوادگى دارد.
 اطلاعات جالب درباره اقوام ترامپ در روسیه,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، ماروزوف گفت که به وسیلۀ دایى خود، الکساندر بووکالو، از این نسبت خبردار شده است. به گفته او بووکالو متخصص شجره شناسى است.

الکساندر بووکالو متولد شهر نووگرود در استان مینسک در بلاروس است. اجداد جرد کوشنر، همسر ایوانکا ترامپ و داماد پرزیدنت ترامپ نیز از شهر نووگرود هستند.

ماروزوف مى گوید: دایى من مدارک بسیار زیادى را مطالعه کرد که نسبت پدر و پدربزرگ او را با جوزف برکوویچ، پدربزرگ جرد کوشنر را تأیید مى کند.

طبق آمار بووکالو، خانواده برکوویچ پس از جنگ جهانى دوم به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا بود که جوزف برکوویچ ازدواج کرد و نام خانوادگى همسرش (کوشنر) را براى خود انتخاب کرد.
به گفته ماروزوف ٣۵ ساله، پس از با خبر شدن از نسبتشان با ترامپ و جرد کوشنر، او در کتابفروشى ها تمام کتاب هاى دونالد ترامپ را خریدارى کرده است و قصد دارد در نامه اى به ترامپ، با ارائه تمام مدارک این نسبت خانوادگى را ثابت کند.

جرد کوشنر ٣۶ تاجر آمریکایى در خانواده ای یهودى رشد و در مدرسه خصوصى یهودیان در ایالت نیوجرسی تحصیل کرد. او در سال ٢٠٠٩ با ایوانکا ترامپ ازدواج کرد. تابستان ٢٠١۶ او با انتشار نامه سرگشاده اى از اجداد یهودى خود که در زمان جنگ جهانى دوم از گتو به نووگرود گریختند، سخن گفت.

 

انتهای پیام/ تابناک


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.