نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 20439
تاریخ انتشار: 1395/12/23 - 15:24:23

گشایش اتاق مبادلات سهام پدیده از امروز

اتاق مبادلات سهام پدیده از فردا برای نقل و انتقال سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده در دسترس مردم قرار می‌گیرد.
گشایش اتاق مبادلات سهام پدیده از امروز,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، راه اندازی اتاق مبادلات سهام برای پدیده فراز و نشیب های فراوانی داشت و سرانجام پس از انجام مراحل تست و آزمایش، تایید سازمان بورس، تایید ستاد تدبیر و ... از فردا برای نقل و انتقال سهام سهامداران پدیده آغاز به کار خواهد کرد اما در این میان توجه به چند نکته ضروری است.

حمیدرضا کریمویی عضو هیات مدیره شرکت پدیده شاندیز افزود: اتاق مبادلات سهام پدیده که کار معامله سهام شرکت ابنیه در ان انجام خواهد شد از دوشنبه ٢٣ اسفندماه ٩۵ گشایش می‌یابد و در این بین سهامداران باید در کنار تمامی تدابیر اندیشیده شده برای حفظ ارزش سهام، خود نیز به هوش باشند تا با رفتار درست، در حفظ ارزش سهام شان نقش داشته باشند چرا که رفتار سهامداران یکی از مهمترین شاخصه های تعیین قیمت در بازار خواهد بود.

بنابر این گزارش سهامداران پدیده برای ورود به سامانه نقل و انتقال سهام پدیده فعلا با ارائه کد سهامداری و کد رهگیری می‌توانند وارد اتاق شوند. چنانچه سهامداری کد رهگیری خود را در اختیار نداشتند در هنگام ورود به سایت اطلاعات دیگری از آنها دریافت شده و کد به شماره موبایل شان پیامک خواهد شد.
 همچنین هر سهام دار باید دارای یک حساب شخصی باشد و شماره شبای آن را نیز در اختیار داشته باشد و این شماره را در سامانه نقل و انتقال سهام ثبت کند.

در خصوص کسانی که به سن قانونی نرسیده اند نیز باید گفت این افراد باید حساب به نام ولی خود داشته باشند. حساب مشترک نیز در این باره با توجه به قوانین پولشویی پذیرفته نیست.

با توجه به ابهاماتی که در خصوص تعیین قیمت سهام مطرح است ذکر این نکته ضروری جلوه می‌کند که قیمت سهام ابنیه به صورت مدیریتی مشخص شده و در اتاق مبادلات سهام پدیده، هر روز بر اساس میزان عرضه و تقاضا خرید و فروش نهایی می‌شود.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.