نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 20483
تاریخ انتشار: 1395/12/24 - 16:28:29

تاج: کی روش تمام بازیهای لیگ و جام باشگاهها را رصد می کند

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید سال 95، سال همراه با موفقیت برای تیم های ملی در همه رده ها بود.
 تاج: کی روش تمام بازیهای لیگ و جام باشگاهها را رصد می کند,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، مهدی تاج در آخرین جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به شرایط مطلوب حاکم بر تیم ملی قبل از بازی با قطر گفت: سرمربی تیم ملی با توجه به شرایط مطلوب تیم ملی تمام بازیهای لیگ و باشگاههای آسیا را تا آخرین روز زیر نظر داشته و لیست خود را برهمین اساس اعلام خواهد کرد.
 
وی در ادامه بیان کرد: سال 95 سال همراه با موفقیت برای تیم های ملی در همه رده ها بود و کسب مجوز حضور در جام جهانی برای جوانان، نوجوانان و راهیابی تیم ملی فوتبال ساحلی به جام جهانی باهاما با کسب قهرمانی آسیا، کسب موفقیت فوتسال و عنوان سومی جهان و دیگر موفقیت ها حاصل تلاش کار گروهی هیات رئیسه، کمیته ها ، دپارتمان و عوامل اجرایی فدراسیون بوده است.
 
رئیس فدراسیون به برگزاری لیگ های موفق در سال 95 اشاره کرد و گفت: برگزاری لیگ های مختلف با کیفیت، نظم، مدیریت مطلوب فوتسال، بانوان و ساحلی برگزار شد که باید از عوامل اجرایی لیگ ها و کمیته های مربوطه تقدیر و تشکر کرد.
 
تاج به تلاش کمیته داوری در جوانگرایی اشاره کرد و گفت: همکاری خوبی در این فصل بین رئیس کمیته داوران و دپارتمان داوری وجود دارد و با توجه به کردن به آموزش، ضابطه مند شدن در جوانگرایی در بخش داوری کار خوبی آغاز شده است و باید بر افزایش توجهات و دقت نظر خود را افزایش دهند.
 
وی در پایان اظهار داشت: در هیات  های استانی در سال جاری انتخابات خوبی برگزار کرده و برهمین اساس نیز به روسای هیات هم تاکید داشته ایم در کادر اجرایی و عوامل اجرایی خود به جوانگرایی توجه و برنامه های خود را بازنگری کنند.
 

انتهای پیام/ باشگاه خبرنگاران


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.