نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 20539
تاریخ انتشار: 1395/12/26 - 11:39:33

حاجی دلیگانی تشریح کرد؛

مصوبه بدتر از حقوق 24 میلیون تومانی در مجلس

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مجلس مصوبه بدتر از حقوق 24 میلیون تومانی داشت، گفت: بر اساس این مصوبه یک مدیر بعد از عزل از سمتش، همچنان همان حقوق دوران مدیریت را دریافت خواهد کرد.
مصوبه بدتر از حقوق 24 میلیون تومانی در مجلس,
به گزارش پايگاه خبري تحليلي اتفاقيه به نقل از افکارنیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با بیان اینکه چندی پیش مجلس مصوبه ای بدتر از حقوق 24 میلیونی داشت، گفت: در جریان بررسی برنامه ششم توسعه مجلس مصوبه ای داشت که بر اساس آن هر فردی که در یک پست سازمانی باشد مثلا معاون وزیر یا مدیرکل اداره ای باشد، بعد از عزلش همچنان حقوق همان پست سازمانی را خواهد گرفت.
وی افزود: به عبارت دیگر، بر اساس این مصوبه، حقوق مدیران در سمت های سازمانی حتی بعد از عزل هم مستمر خواهد بود.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ما در آینده شاهد چندین هزار مدیران حقوق بگیر اعم از مدیر کل و معاون وزیر داریم که این افراد عملا سمتی ندارند اما حقوق شان در همان رده شغلی خواهد بود.
حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه این مصوبه مجلس یک بی عدالتی محض خواهد بود، تصریح کرد: از شورای محترم نگهبان و همچنین از مجمع تشخیص مصلحت نظام می خواهیم که این مصوبه مجلس را رد کنند و به تصویب نرسانند.
وی با بیان اینکه این مصوبه مجلس به نوعی هدر دادن بیت المال و دادن حقوق اضافه به افراد است، گفت: اگر یک فردی یک مدت محدودی مسئولیتی داشت و بابت این مسئولیت هم کار بیشتری انجام می داد و هم زحمت بیشتر می کشید، چرا وقتی که دیگر مثل گذشته کار نمی کند و زحمت نمی کشد، باید همچنان همان حقوق را دریافت کند.
انتهاي پيام/
 

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.