نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 20548
تاریخ انتشار: 1395/12/26 - 14:02:55

خبرنگاران،ناظران امین جامعه باشند

سخنگوی ناجا ضمن تقدیر از تلاشهای شبانه روزی خبرنگاران عرصه نظم و امنیت، گفت: هم نوایی، همکاری و هماهنگی اصحاب‌رسانه در طول سالی که گذشت، قابل قدر دانی است و امیدوارم این روند ضمن ارتقاء در سال جدید همچنان تداوم داشته باشد.
خبرنگاران،ناظران امین جامعه باشند,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، سردار "منتظر المهدی" در نشست صمیمانه پایان سال با خبرنگاران با بیان این که تلاش‌های شبانه روزی و کوشش‌های بی‌دریغ خبرنگاران با هیچ زبانی قابل تقدیر نیست، گفت: سعه صدر، مساعی، اقدامات شایسته و انتقال اخبار و اطلاعات لحظه‌ای تلاش‌های خدمت‌گزاران توسط اهالی رسانه به مردم و جامعه را نمی‌توان نادیده گرفت.

معاون اجتماعی ناجا گفت: پلیس در بطن جامعه است، در تمام لحظات زندگی مردم و در همه امور شهروندان حضور و مشارکت دارد، شاید کمتر ارگانی این گونه بسیار با مردم در ارتباط تنگاتنگ باشد. خبرنگاران باید ناظران امین جامعه باشند و از طرفی نیز حلقه ارتباطی خود را با ناجا و مردم حفظ کرده و گزارش لحظه به لحظه فعالیت‌ها را ارائه کنند.

وی با تاکید بر اینکه انعکاس اخبار و اطلاعات نیروی انتظامی بایستی متقن و به موقع در دسترس شهروندان قرارگیرد، گفت: هرگونه انتشار عجولانه، پیش‌داوری، تناقض، نقص و... باعث ایجاد تشویش اذهان عمومی و به خطر افتادن امنیت روانی جامعه می‌شود؛ اصحاب رسانه بایستی به این مهم بیش از پیش توجه داشته باشند.

سخنگوی ناجا تصریح کرد: اگر همکاری‌های موجود فی مابین با همین متد ادامه یابد می‌توانیم امنیت پایداری را برای جامعه به ارمغان بیاوریم.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.