نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 20766
تاریخ انتشار: 1396/01/16 - 14:49:39

بازدید استاندارخراسان رضوی از «بیمارستان دکتر شیخ»

استاندار خراسان رضوی روز سه شنبه ضمن بازدید از بیمارستان تخصصی اطفال دکتر شیخ از اجرای طرح آموزش و ادامه تحصیل کودکان مبتلا به سرطان توسط معلمان آموزش و پروش نیز دیدن کرد.
بازدید استاندارخراسان رضوی از «بیمارستان دکتر شیخ»,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، علیرضا رشیدیان روز سه شنبه در جریان بازدید از بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ در مشهد افزود: اگر سرطان به موقع تشخیص داده شود و شرائط درمان مهیا باشد این بیماری قابل درمان است.

وی همچنین به قدمت زیاد و حجم بالای مراجعان به بیمارستان دکتر شیخ اشاره و بیان کرد: بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر اواخر پارسال تکمیل شد و در روزهای آینده افتتاح خواهد شد.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: ساخت این مرکز درمانی کامل و مدرن در جهت تداوم خدمت به بیماران و کودکان سرطانی است که از حجم مراجعان به بیمارستان دکتر شیخ در مشهد خواهد کاست.

وی همچنین گفت: یکی از دغدغه‌های مرتبط با کودکان بیمار موضوع تداوم آموزش آنان است که معلمان فداکار این وظیفه سنگین را بر عهده دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در جریان این بازدید گفت: 'طرح آموزش کودکان بستری در بیمارستان' ظرف سه سال اخیر در سه مرکز درمانی دکتر شیخ، امام رضا(ع) و قائم (عج) مشهد اجرا شده است.

علیرضا کاظمی افزود: در اجرای این طرح در بیمارستان دکتر شیخ ایجاد روحیه نشاط و امید برای دانش آموزان مبتلا به سرطانی و خانواده آنان پیگیری شده و برای تحقق این هدف از فعالیتهای هنری و فوق برنامه استفاده می شود.

وی کاظمی ادامه داد: هم اکنون در این بیمارستان 40 دانش آموز زیر نظر 10 معلم مشغول تحصیل هستند.

رئیس بیمارستان دکتر شیخ نیز گفت: این بیمارستان با بخشهای جراحی، مراقبتهای ویژه(ICU)، پیش مراقبتهای ویژه (PICU)، هماتولوژی و سرطان کودکان 169 تخت فعال دارد و روزانه 20 عمل جراحی برای کودکان در آن انجام می‌شود.

فرهاد حیدریان افزود: با تکمیل ساختمان چهار طبقه دیگری در مجاورت این بیمارستان 80 تخت به ظرفیت مرکز فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ اضافه می‌شود.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.