نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 21021
تاریخ انتشار: 1396/01/26 - 11:13:33

جدال کوراش کاران کشور در اسفراین؛

خراسان شمالی نایب قهرمان رقابت های کشوری کوراش

دیروز اسفراین میزبان 104 کوراش کار از 14 استان کشور بود ،کوراش کارانی که مدعی حضور در تیم ملی بودند و آمدند تا راهی اردوی تیم ملی شوند .
خراسان شمالی نایب قهرمان رقابت های کشوری کوراش,
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، در پایان ششمین دوره مسابقات قهرمانی کوراش بزرگسالان  تیم خراسان رضوی، قهرمان شد و تیم خراسان شمالی ب  برای سومین بار عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و سیستان و بلوچستان، نیز در جایگاه سوم ایستاد.
رئیس هیئت جودو و کوراش خراسان شمالی با بیان نتایج این دیدارها گفت:در پایان مسابقات قهرمانی کوراش بزرگسالان کشور، وحید جدی،  علی قلی پور، حیدر زحمتکش، الیاس علی اکبری، مجتبی زمانی، مجتبی نیک بین و کامران رستمی عناوین اول هفت وزن رقابت ها را به دست آوردند. کوروش خسرویار اظهار داشت:نفرات اول تا سوم و سوم مشترک هر وزن به تیم ملی دعوت می شوند و  تابستان امسال در بازی های آسیایی ترکمنستان و جهانی ترکیه شرکت می کنند.
++++حضور در تیم ملی کوراش
خسرویار تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از کوراش کاران مقام آور سال گذشته در تیم ملی جودو حضور دارند و امکان شرکت در این مسابقه را نداشتند اما با این حال خراسان شمالی توانست عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص دهد. 
خسرویار با بیان اینکه امسال برای نخستین بار اعضای تیم ملی جودو و کوراش جداسازی شدند و هر یک فقط می توانند در یکی از تیم ها حضور یابند اظهار داشت:این دوره ششمین دوره رقابتهای کشوری کوراش است و پیش از این دو بار عنوان قهرمانی،دو نایب قهرمانی و یک سومی به تیم استان اختصاص یافت.
خسرویار با بیان اینکه مسابقات انتخابی تیم استان 27 اسفند ماه سال گذشته در شیروان  برگزار شده است افزود:تمرینات انجام شده و در این رقابت ها اکثر مدعیان کوراش از سراسر کشور حضور داشتند  و سطح رقابت ها بالا است.
به گفته وی منتخبین به اردوی تیم ملی که 28 فروردین ماه در تهران برگزار می شود دعوت خواهند شد.
++++توانمندی شهرستان اسفراین برای برگزاری میزبانی رقابت های کشور 
رئیس ورزش و جوانان شهرستان اسفراین نیز می گوید:با توجه به توانمندی های این شهرستان مشکلی برای برگزاری میزبانی مسابقات نداشتیم،چون بستر این ورزش مهیاست و پیش از این ، رقابت های متعددی در سطح کشور در این شهرستان برگزار شده است.
پرویزی این مسابقات را یکی از منظم ترین مسابقات عنوان و اظهار می کند:سال گذشته مسابقه منطقه 5 کشور به میزبانی شهرستان اسفراین برگزار شده است،سال 94 نیز میزبانی اردوی ده روزه تیم ملی کوراش را در این شهرستان بر عهده گرفتیم.
وی تاکید می کند:با توجه به اینکه در این رقابت ها مدعیان برای حضور در تیم ملی رقابت می کنند سطح مسابقات از نظر کیفی بالاست.
اتفاقیه/وحدانی

به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.