نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 21074
تاریخ انتشار: 1396/01/27 - 16:06:26

مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کنیم؛

ناصحی: کار سختی برای رسیدن به آسیا داریم

 ناصحی: کار سختی برای رسیدن به آسیا داریم,

تیم فوتبال پدیده خراسان پس از هفته ها موفقیت در بازی حساس برابر تراکتورسازی نصفه و نیمه شکست خورد. از این رو با «رضا ناصحی» یکی از بهترین بازیکنان پدیده صحبت کردیم. اظهارات او را در ادامه می‌خوانید:

*از بازی برابر تراکتورسازی بگو.چرا باختید؟
تیم ما خوب بود ولی شاید اسیر غرور شدیم. چرا که یک ربع اول بازی را از دست دادیم و در همان دقایق هم گل خوردیم. در ادامه هر چه تلاش کردیم ره به جایی نبرد و توپ هایمان تبدیل به گل نشد.ما به هر شیوه ای که توانستیم به دروازه تراکتور نزدیک شدیم و فکر کنم بازی خوبی انجام دادیم ولی شانس خوبی نداشتیم.

*تراکتور تیم کاملی نبود و قلعه نوعی خیلی از نفراتش را در اختیار نداشت.چطور نتوانستید این تیم را شکست دهید؟
به نظر من تنها جای خالی کیانی در ترکیب این تیم دیده می شد و در سایر پست ها همچون نفرات اصلی بازیکن داشتند و مشکلی احساس نکردند.تراکتور در بازی با ما هم تیم کاملی بود و همه نفراتی که به میدان رفتند در حد و اندازه بازیکنان دیگر این تیم بودند.به همین دلیل فکر می کنم آن‌ها کمبود بازیکن را احساس نکردند.

*هوادراران زیادی هم از بازی شما استقبال کردند.این هفته بدجوری توی ذوقشان زدید؟
تیم ما واقعا تلاش کرد ولی دقیقا به خاطر آن هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند ناراحت هستم.خیلی تماشاگر آمده بود.ما شرمنده آن‌ها شدیم.انشااله در سه بازی آینده نتیجه می گیریم و جبران می کنیم.

*سه بازی سخت پیش رو دارید فکر می کنی می توانید پیروز از میدان خارج شوید؟
تیم ما جلوی تیم های بزرگ خوب بازی می کند. به بازی برابر تراکتورسازی نگاه نکنید. در این بازی ما خوب بودیم فقط نتیجه نگرفتیم.تراکتوری ها در 18 قدم خودشان مبحوس بودن تیم ما کاملا سوار بر بازی بود.با این حال بازی با استقلال و پرسپولیس شرایط خاص خودش را دارد و البته ذوب آهن هم حریف راحتی نیست.

*به نظر تو پدیده برای کسب سهمیه شانسی دارد؟
چرا که نه.ما اگر به تراکتور امتیاز نمی دادیم شانس بیشتری داشتیم ولی حالا با توجه به شکست ما و پیروزی سپاهان کار سخت شده است.با این حال فکر می کنم شانس ذوب آهن و سپاهان برای تصاحب عنوان چهارمی بیشتر از ما و دیگر رقبا باشد.

*از ابتدا برنامه ای برای کسب سهمیه داشتید؟
از ابتدا برنامه مان این بود که جزو شش تیم بالای جدول قرار بگیریم.بحث سهمیه زمانی مطرح شد که تیم خود را خوب بالا کشید.تا همین هفته قبل هم امیدمان زیاد بود ولی با نتایج جمعه کمی از این بابت نا امید هستیم ولی هنوز هم امکانش هست. از این رو همه تلاشمان را می کنیم تا در پایان فصل بهترین رتبه ممکن را از آن خود کنیم.

*چقدر پول گرفتید؟
بین 50 تا 55 درصد گرفتیم. قول هایی هم دادند. در واقع آقایان کریمویی، سرآسیابی، گرجی نیا و حیدری همواره به تیم لطف داشته اند و امیدوارم با اعتماد متقابلی که وجود دارد و تا اینجای کار پیش آمدند در ادامه هم همین روند ادامه پیدا کند و شرایط برای پدیده همراه بهتر و بهتر شود.
 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.