نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 21102
تاریخ انتشار: 1396/01/28 - 11:11:03

توپ تنیس روی میز ،در زمین کمبود ها

نایب رئیس هیئت تنیس روی میز خراسان شمالی معتقد است این ورزش در استان به دلیل نبود حامی مالی و اسپانسر،نداشتن سالن استاندارد و .... با مشکل مواجه است.
توپ تنیس روی میز ،در زمین کمبود ها,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محبوبه حری در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار می کند:برای پیشرفت این ورزش نیاز به برگزاری بازی های تدارکاتی با استان های هم جوار هستیم و به همین دلیل یک دوره رقابت بین تیم استان و سرخس به میزبانی بجنورد برگزار شد.

نبود اسپانسر در خراسان شمالی

حری تصریح می کند:بازیکنان سرخس سطح بالایی داشتند و با وجود اینکه شهرستان کوچکی در خراسان رضوی است اسپانسر داشتند .

به گفته وی تیم خراسان شمالی متشکل از بازیکنان بجنورد،اسفراین،آشخانه و شیروان از آمادگی خوبی برخوردار بودند و این بازی کمک به آمادگی تنیس بازان در رقابت های قهرمانی کشور می کند.

تنیس روی میز تنها به مسابقات کشور بسنده نمی کند بلکه رقابت های لیگ و مسابقات آزاد و ... نیز سبب می  شود بازیکنان مجبور به پرداخت هزینه باشند و این برایشان تا حدی مشکل ایجاد می کند.

وی تاکید می کند:مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کشور در تمام رده های سنی نیمه نخست امسال برگزار می شود و تمام نمایندگان استان در تمام رده های سنی می توانند بعد از رقابت انتخابی در مسابقات حضور یابند.

نبود سالن استاندارد تنیس روی میز در استان

حری به نبود سالن استاندارد تنیس روی میز در استان اشاره کرد و گفت:سالن اختصاصی استاندارد در استان نداریم و سالن تنیس روی میز علیدخت  از استاندارد های لازم برخوردار نیست.

وی تاکید می کند:شهرستان کوچکی نظیر سرخس حامی و اسپانسر دارد اما خراسان شمالی همواره برای حضور در رقابتها با کمبود اسپانسر مواجه است و رئیس هیئت به ناچار با هزینه های شخصی خود تیم را حمایت می کند.

به گفته حری تنیس روی میز تنها به مسابقات کشور بسنده نمی کند بلکه رقابت های لیگ و مسابقات آزاد و ... نیز سبب می  شود بازیکنان مجبور به پرداخت هزینه باشند و این برایشان تا حدی مشکل ایجاد می کند.

حضور مربیان ملی و بین المللی تنیس  روی میز در استان

وی به حضور مربیان ملی و بین المللی تنیس  روی میز در استان  اشاره کرد و گفت:زیور و زینت بلاغی مربیان بین المللی و ملی تنیس روی میز هستند که مدرسی کشوری دارند.

تنیس روی میز استان نیاز به برگزاری اردو های تدارکاتی،سالن استاندارد و اسپانسر دارد

حری به پتانسیل تنیس بازان استان اشاره و می گوید:برای حضور قدرتمند در رقابت های کشوری نیاز به برگزاری اردو های تدارکاتی،شرکت در مسابقات آزاد و داشتن بستر مناسب تمرین هستیم .

وی خاطر نشان می کند:رتبه خراسان شمالی هم اکنون 12 کشور است و پتانسیل های خوبی در استان داریم که با اندک حمایت و توجه به جایگاه مطلوب کشور دست خواهند یافت.

انتهای /وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.