نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اجتماعی | کد خبر: 21142
تاریخ انتشار: 1396/01/30 - 11:09:30

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام گرمه در اولویت قرار دارد

فرماندار گرمه گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام گرمه در اولویت برنامه‌های امسال قرار دارد که با تحقق این برنامه شاهد ارتقای شاخص‌های توسعه و اشتغال در این بخش خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، علی‌ محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه بابیان اینکه چندین پروژه در حوزه‌های مختلف در گرمه در حال اجراست، اظهار داشت: پروژه استخر گرمه یکی از پروژه‌های عمرانی با 30 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است که تاکنون یک میلیارد تومان اعتبار برای آن هزینه شده و برای تکمیل آن به دو میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.

محمدزاده افزود: تکمیل آموزشگاه متوسطه فنی و حرفه‌ای شهرستان با 80 درصد پیشرفت فیزیکی که تاکنون برای ساخت آن 800 میلیون تومان اعتبار هزینه شده، یکی از پروژه‌های عمرانی با پیشرفت بالا است که تلاش می‌کنیم با تأمین اعتبار طی امسال به اتمام برسد.

وی تصریح کرد: برای تکمیل این پروژه 600 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

فرماندار گرمه بابیان اینکه ساخت درمانگاه ایور یکی از پروژه‌های اجرایی است که متأسفانه تاکنون اعتباری برای آن تخصیص نیافته است، اظهار داشت: در حال حاضر یک مرکز سلامت با خدمات محدود در این منطقه به مردم ارائه خدمت می‌کند که با توجه به نبود درمانگاه یکی از پروژه‌های بااهمیت است.

محمدزاده افزود: همچنین پروژه ساخت دو کتابخانه در شهر ایور و درق با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال اجراست که برای اتمام عملیات اجرایی و تجهیز هرکدام از این کتابخانه‌ها به 800 میلیون تومان اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/برکات


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.