نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 21147
تاریخ انتشار: 1396/01/30 - 15:05:34

دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد:

آموزش‌های انتخاباتی برای 8 شهر خراسان رضوی

آموزش‌های انتخاباتی برای 8 شهر خراسان رضوی,

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت : آموزش‌های عمومی لازم در خصوص انتخابات الکترونیکی به واجدان شرایط شرکت در انتخابات در هشت شهر استان ارائه می‌شود.

سید جواد حسینی افزود: انتخابات شوراهای اسلامی‌شهر و روستا در شهرهای کاشمر، تربت حیدریه، تربت جام، سبزوار، نیشابور، قوچان و چناران ، تایباد به صورت تمام الکترونیکی برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در این راستا 16 نفر در سطح شهرستان‌های استان آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند تا آموخته‌های خود را به مردم انتقال دهند و آنان را برای شرکت در انتخابات الکترونیکی آماده نمایند.

حسینی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده مقرر شده، قبل از انتخابات در اماکن عمومی این هشت شهر تعدادی از صندوق‌های الکترونیکی نصب و آموزش‌های لازم در زمینه چگونگی اخذ رای به مردم ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: بدین منظور 10 ست (‌مجموعه)‌ کامل آموزشی در نقاط مختلف این شهرها برای مردم نصب می‌شود ضمن آنکه از طریق رسانه‌ها و صدا و سیما و نیز بیلبوردهای شهری هم این آموزش‌ها ارائه می‌شود.

وی گفت: با توجه به گستره فضای مجازی تصمیم بر آن شده تا بخشی از این آموزش‌ها از طریق کانال‌های تلگرامی در اختیار مردم قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارخراسان گفت: در عین حال برای ارزیابی میزان این آموزش‌ها و سنجش آمادگی مردم، عملیات تمرینی (مانور) قبل انتخابات انجام خواهد شد. سایر امکانات و تجهیزات مورد نیاز هم به تناسب در استان تدارک و تامین شده است.

 

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.