نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 21168
تاریخ انتشار: 1396/01/31 - 10:49:24

یادداشت میهمان

احساس مسئولیت برای شورا

واقعیت این ست که انسان وقتی این شور خدمت را در جامعه نخبگان و کاندیداهای شورای شهر می‌بیند، شعف وصف‌ناپذیری پیدا می‌کند.
احساس مسئولیت برای شورا,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، شاید در هیچ جای دنیا نشود چنین حال و هوای خدمت را دید، خواند و گزارش کرد، حال و هوای شهر و روستا، گروه‌ها و طیف‌ها، کوچه و بازار و ادارات رنگ و بوی انتخابات و شرح و قصه رقابت نامزدها بر سر خدمت و خادمی شهر روستا شده است.

شاید بتوان گفت شرح این سودایی و وقت گذاری مردان پرکار و دلسوزان توسعه شهر و روستا به خانه و خانواده سایه انداخته و این ایام اندک وقت اعضای خانواده نیز در فراغت فضاهای مجازی به رنگ انتخابات درآمده است.

خوش‌تر اینکه همه این جماعت در خدمت به خلق خدا استوار وهم قسم‌اند. گو اینکه ازنظر ایشان تنها راه منتهی به بهشت موعود هم همین است ولا غیر...

و مردم در این‌که علی‌القاعده انتخاب‌گر هستند مانده‌اند از میان این‌همه مرد وزن پای‌کار و آستین بالا زده کدام را انتخاب بکنند؛ توگویی زبان حال مردم در این روزگار سخت انتخابات این است که کاش می‌شد شورای شهر به تعداد این جماعت میز و پست برای خدمت می‌داشت تا بشود همه را انتخاب و از خجالت جماعت درآمد.

حال که نمی‌شود چاره‌ای کرد لازم است از میان این تشنه‌کامان خدمت و مردم مداران دلسوز کسانی را که به پاک‌دامنی، رعایت حق‌الناس و بیت‌المال شناخته می‌شوند رأی داد.

به کسانی که فرصت شوری را برای کارآفرینی و استخدام کس و کار خویش غنیمت نمی‌شمارند.

به کسانی که به دنبال رانت اطلاعات از طرح‌های شهری برای خود وفامیل وابسته نیستند.

به کسانیکه برای گره‌گشایی از کارهای فروبسته مردم سر از پا نمی‌شناسند.

به کسانی که دارای برنامه بوده و به خوش‌فکری، ذوق، هنر و سلیقه و.. معروف‌اند، به کسانی که فرصت شوری شهر را با سیاسی‌کاری و جناح داری خلط نمی‌کنند. و.... رأی داد

خوب‌تر این است که در کارنامه اعضای پیشین شورای شهر که هنوز از کار برای مردم نمانده و قلندر وار دوباره پا به میدان رقابت گذاشته‌اند این شاخص‌ها را دید و از کس و کار و آشنایان پرسید:

این مسئولیت در زندگی شخصی ایشان وفامیل دور و نزدیک چقدر تأثیر گذاشته است؟

آیا این اعضای محترم سفارشات استخدام و... را بی‌طرفانه رفع رجوع کرد ه اند؟

واقعاً اگر اعضای پیشین ازاین‌دست عیوب به دور و پرورنده‌ای سرشار از خدمت و گره‌گشایی داشته و خدمات ایشان در جای‌جای شهر مشهود است چه‌بهتر ایشان دوباره با پاک دستی سکان‌دار شورای مشورتی شهر باشند.

انتهای پیام/ محمدابراهیم محمدی-فعال رسانه‌ای


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.