نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 21173
تاریخ انتشار: 1396/01/31 - 11:19:58

گفتگوی قهرمان کن شین کان کاراته جهان با اتفاقیه؛

عکس های یادگاری،وعده های توخالی

عکس های یادگاری،وعده های توخالی,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، قهرمان رقابت های کن شین کان کاراته  جوانان جهان در سال 2015 و صاحب عنوان سومی رقابت های آسیایی هندوستان در سال 2013 معتقد است کن شین کان جزء پرافتخارترین رشته های رزمی این استان است که کمتر مورد توجه مسئولان قرار گرفته و مورد حمایت کسی نیست.

کسی از کن شین کان کاراته حمایت نمی کند

شهاب براتی که هم اکنون سرباز است و دغدغه های سربازی وی از سویی و نداشتن حامی و کسی که از وی حمایت کند از سوی دیگر سبب شده انگیزه تمرینش فقط منوط به علاقه و انتخابش از این ورزش باشد در گفت و گو با خبرنگار اتفاقیه از مهمترین برنامه هایش که حضور در مسابقات جهانی کن شین کان کاراته است می گوید.

براتی سال گذشته به دلیل انجام خدمت سربازی  نتوانست در رقابت هایی شرکت کند اما امسال امید به اعزام دارد و خود را آماده این مسابقات جهانی کرده است.

قهرمان کن شین کان کاراته جهان  تمرینات اختصاصی خود را از کادر فنی تیم ملی می گیرد و در سالن خصوصی مربی اش تمرین دارد.

تمرین قهرمان کن شین کان کاراته در سالن خصوصی

این قهرمان کن شین کان جهان  تمرینات اختصاصی خود را از کادر فنی تیم ملی می گیرد و در سالن خصوصی مربی اش تمرین دارد،گلایه دارد از مدیرانی که موقع کسب عنوان دوش به دوش وی  عکس های یادگاری گرفتند و وعده های توخالی دادند .

براتی می گوید:اکبر نیستانی مربی تیم ملی نوجوانان و جوانان این رشته ورزشی است و تمرینات خود را در بجنورد در سالن اختصاصی می گذرانم.

کن شین کان کاراته پرافتخار ترین سبک رزمی در استان است

وی از سردار مرتضوی به خاطر حمایت هایی که از وی در دوران سربازی برای ادامه تمرینات خود داشت تشکر می کند و می گوید:این سبک پرافتخار ترین سبک رزمی در استان تاکنون هیچ کدام از رشته های رزمی تا این حد افتخار آفرین نبودند.

گلایه دارد از مدیرانی که موقع کسب عنوان دوش به دوش وی  عکس های یادگاری گرفتند و وعده های توخالی دادند .

براتی به فعال بودن این ورزش در بخش بانوان نیز اشاره و اظهار می کند:این ورزش یک سالی است که در بخش بانوان فعال بوده و یک مربی از سبک های آزاد در بخش بانوان شاگردان خود را آموزش می دهد.

انتهای پیام/وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.