سرویس سلامت | کد خبر: 21198
تاریخ انتشار: 1396/02/02 - 10:43:59

شمار تخت‌های روان‌پزشکی خراسان شمالی 3 برابر می‌شود

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی گفت: شمار تخت‌های روان‌پزشکی در بیمارستان‌های این استان سه برابر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه به نقل از ایرنا، علی حق‌بین در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: شمار تخت‌های روان‌پزشکی استان از 20 تخت به 60 تخت افزایش پیدا می‌کند.

وی افزود: با آغاز بهره‌برداری از بیمارستان 320 تخت خوابی امام حسن (ع) بجنورد، شرایط برای ارتقای خدمات به بیماران در حوزه روان‌پزشکی در بیمارستان امام رضا (ع) بهتر می‌شود و با انتقال بیماران به این بیمارستان، تخت‌های جدید در بیمارستان امام رضا (ع) برای این حوزه ایجاد می‌شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی تصریح کرد: اکنون دو اتاق در بخش کودک بیمارستان امام رضا (ع) به بیماران روانی اختصاص‌یافته است که ویژه خدمات‌رسانی به بیماران زیر 14 سال است.

حق‌بین گفت: بیماران بزرگ‌سال نیز تا زمان آغاز بهره‌برداری از بیمارستان 320 تخت خوابی امام حسن (ع) بجنورد، در بیمارستان ارتش خدمات روان‌پزشکی دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: در این زمینه فضای فیزیکی از طرف ارتش در اختیار قرارگرفته است و نیروی پزشک نیز توسط این دانشگاه تأمین می‌شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی گفت: امید می‌رود با بهره‌برداری از بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد، شرایط بهتری برای ارتقای خدمات‌رسانی به بیماران نیازمند خدمات روان‌پزشکی در بیمارستان امام رضا (ع) فراهم شود.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.