نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس علمی فناوری | کد خبر: 21313
تاریخ انتشار: 1396/02/07 - 09:58:28

۹۵۱۲ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ شرکت می‌کنند

نماینده سازمان سنجش در آزمون کارشناسی ارشد از شرکت ۹ هزار و ۵۱۲ نفر داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ در خراسان شمالی خبر داد.
۹۵۱۲ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ شرکت می‌کنند,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، امید رضا دهقان در گفتگو با خبرنگارما اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶، در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت‌ماه جاری، در دو نوبت صبح و عصر با شرکت ۹۵۱۲ داوطلب برگزار می‌شود.

دهقان افزود: از این تعداد، ۴۵۰۸ داوطلب زن و ۵۰۰۴ داوطلب مرد هستند که در آزمون کارشناسی ارشد سال جاری به رقابت می‌پردازند.

وی گفت: این آزمون در دو حوزه دانشگاه بجنورد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد با شرکت به ترتیب ۷۸۵۰ و ۱۶۶۲ داوطلب، برگزار می‌شود.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه بجنورد با اشاره به اینکه شروع فرآیند برگزاری آزمون صبح‌ها از ساعت ۷: ۳۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۴: ۳۰ است، تأکید کرد: درب حوزه‌های امتحانی نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون، بسته خواهد شد و پس‌ازاین زمان، از ورود داوطلبان به حوزه امتحانی، ممانعت به عمل خواهد آمد.

دهقان عنوان کرد: نتایج آزمون کارشناسی ارشد در نیمه دوم خردادماه سال ۱۳۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد.

وی افزود: سال گذشته، ۸۶۴۱ نفر از خراسان شمالی در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کردند.

انتهای پیام/ یزدان پناه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.