نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس اقتصادی | کد خبر: 22517
تاریخ انتشار: 1396/02/16 - 10:22:43

پیش بینی تولید 1600 تن ماهی در خراسان شمالی

مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: پیش بینی می‌شود امسال یک هزارو 600 تن ماهی در مزارع پرورش ماهی در استان تولید شود.
پیش بینی تولید 1600 تن ماهی در خراسان شمالی,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمد علی مصباحی در گفتگو با اتفاقیه با بیان اینکه طبق برنامه باید تا پایان سال جاری یک هزار و 525 تن ماهی در واحدهای پرورش ماهی استان تولید شود که پیش بینی می‌شود میزان تولید به یک هزار و ۶۰۰ تن برسد، اظهارداشت: طی سال گذشته بیش از یک هزار و ۵۹۰ تن ماهی در استان تولید شد.

وی افزود: از این میزان پیش بینی تولید یک هزار و 300 تن ماهی سردآبی و 225 تن ماهی گرمابی و 800 قطعه ماهی تزئینی است.

مدیر امور شیلات و آبزیان جهادکشاورزی استان با بیان اینکه در حال حاضر ۷۲ مزرعه تولید ماهی در استان فعال است، اظهارداشت: اکنون تعداد ۱۹۷ نفر به طور مستقیم و حدود دو برابر این میزان به طور غیر مستقیم در این حوزه فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته متقاضی پرورش ماهی برای دریافت ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد پایین به بانک معرفی شدند، افزود: این تسهیلات برای توسعه و احداث استخر تولید ماهی در استان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.