نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 22591
تاریخ انتشار: 1396/02/18 - 11:48:43

فرماندار بجنورد:

تعداد کاندیداهای شورای شهر بجنورد به 190نفر کاهش یافت

فرماندارشهرستان بجنورد گفت: با انصراف 6نفر دیگر از کاندیداهای شورای شهر بجنورد تعداد این افراد به 190نفر کاهش یافت.
تعداد کاندیداهای شورای شهر بجنورد به 190نفر کاهش یافت,

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمودثمینی در جمع مدیران رسانه‌های خراسان شمالی اظهار داشت: لیست نهایی به همراه کد کاندیداهای شورای شهر طی امروز مشخص و به افراد اعلام می شود.

وی در باره افشا لیست داوطلبان شورای شهر بجنورد که گفته می شود در فضای مجازی در بین کاربران چرخیده است افزود: به‌طور یقین اعلام می‌کنیم که این لیست از سوی فرمانداری به بیرون درز نکرده است.

ثمینی اظهار داشت: کسانی که لیست کاندیداهای شورای شهر بجنورد را در فضای مجازی افشا کرده‌اند به‌زودی باید پاسخگو مقامات قضایی باشند.

فرماندارشهرستان بجنورد افزود: بااین‌وجود نمی‌توان به‌طورقطع گفت این لیست از کدام کانال به فضای مجازی راه‌یافته است و در دست مردم چرخیده است.

ثمینی اظهار داشت: شکایتی در این خصوص تنظیم‌شده است و چنانچه افشای این لیست به دست افرادی محرز شود با این شخص یا افراد برخورد قانونی خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت برخی از ستادهای ریاست جمهوری در استان افزود: متأسفانه گزارش‌شده که در برخی از ستادها تخریب جدی مابقی کاندیداها انجام می‌گیرد.

فرماندارشهرستان بجنورد گفت: ممنوعیتی برای دعوت از افراد وجود ندارد و البته از طرفداران کاندیداها می‌خواهیم که باکمال آرامش و امنیت فعالیت خود را ادامه دهند.

ثمینی تصریح کرد: فضای مجازی نیز این روزها به‌طورجدی رصد می‌شود و البته دستورالعملی نیز برای تبلیغات در فضای مجازی به فرمانداری‌ها ابلاغ‌شده است که نحوه فعالیت در فضای مجازی را مشخص کرده است.

وی با اشاره به اینکه انتخابات شورای اسلامی بجنورد به‌طور تمام الکترونیکی برگزار می‌شود گفت: به همین منظور برای آشنایی بیشتر مردم با نحوه کارکرد این دستگاه‌ها در نقاط مختلف دستگاه‌های رأی‌گیری الکترونیک قرارگرفته است.

فرماندارشهرستان بجنورد گفت: هم‌اکنون شهروندان می‌تواند در محل اداره کل امور مالیاتی، چهارراه شریعتی و دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد با نحوه کارکرد این دستگاه آشنا شوند.

ثمینی از رسانه‌های خراسان شمالی خواست ضمن ایجاد روحیه مشارکت در رأی‌گیری زمینه آرامش در جامعه و دوری التهاب را نیز فراهم سازند.

انتهای پیام/ اتفاقیه


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.