نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس علمی فناوری | کد خبر: 22618
تاریخ انتشار: 1396/02/19 - 10:15:36

شرکت 31 هزار دانش‌آموز خراسان شمالی در جشنواره جابر بن حیان

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان شمالی از شرکت بیش از 31 هزار دانش‌آموز این استان در جشنواره «جابر بن حیان» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، عصمت بدخشان در گفت‌وگو با خبرنگار اتفاقیه با اشاره به مشارکت 31 هزار دانش‌آموز پایه ابتدایی در جشنواره «جابر بن حیان» اظهار داشت: 30 درصد از مدارس ابتدایی و آموزشگاه در مناطق و شهرستان‌های استان در این  جشنواره مشارکت کردند.

وی بابیان اینکه اکنون مرحله شهرستانی این جشنواره در حال اجراست، افزود: بعد از اتمام مرحله داوری شهرستانی ۶ پروژه از دانش‌آموزان به نمایندگی در مرحله کشوری حضور خواهد یافت.

 معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش استان تصریح کرد: پروژه‌های دانش‌آموزی در قالب گروه‌های ۳ تا ۵ نفره انجام می‌شود.

بدخشان بابیان اینکه همزمان با این جشنواره، جشنواره دانش‌آموزان مؤلف نیز در استان برگزار شد، اظهار داشت: سه کتاب برتر از دانش‌آموزان استان شناسایی‌شده است که در مرحله کشوری که تابستان امسال  در تهران برگزار می‌شود حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/ آقایی


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.