نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس سیاسی | کد خبر: 22710
تاریخ انتشار: 1396/02/23 - 09:52:13

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی:

۶۴۷ هزار و ۶ نفر در استان واجد شرایط رأی دادن هستند

۶۴۷ هزار و ۶ نفر در استان واجد شرایط رأی دادن هستند,

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار اداره کل ثبت‌احوال، شمار واجدان رأی دادن در انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه در این استان ۶۴۷ هزار و ۶ نفر است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمدتقی ایرانی اظهار کرد: بر این اساس، ۱۹ هزار و ۵۵۶ از مجموع واجدان یادشده را افراد رأی اولی تشکیل می‌دهند.

ایرانی افزود: در شهرستان بجنورد تعداد واجدین اخذ رأی ۲۲۶ هزار و ۵۴۹ نفر هستند و از مجموع این تعداد ۶ هزار و ۸۵۱ نفر رأی اولی خواهند بود.

وی تعداد کل واجدان رأی در شهرستان شیروان را ۱۲۰ هزار و ۲۳۳ نفر و تعداد رأی اولی‌های این شهرستان را ۱۲۰ هزار و ۶۲۲ نفر اعلام و تصریح کرد: همچنین در اسفراین ۹۶ هزار و ۸۸۸ نفر واجد رأی دادن و دو هزار و ۹۲۳ نفر رأی اولی هستند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی بیان کرد: بر اساس آمار اعلامی، در شهرستان مانه وسملقان ۷۲ هزار و ۸۸۵ نفر و در راز و جرگلان ۴۳ هزار و ۵۷۰ نفر واجد شرایط رأی دادن هستند و تعداد رأی اولی‌های این دو شهرستان نیز به ترتیب، دو هزار و ۲۵۴ نفر و یک هزار و ۳۱۸ نفر است.

ایرانی گفت: در شهرستان گرمه، ۱۸ هزار و ۶۵۸ واجد رأی و ۵۵۰ رأی اولی و در شهرستان جاجرم نیز ۲۷ هزار و ۷۷۷ واجد شرایط رأی و ۸۳۱ نفر رأی اولی هستند.

وی اظهار کرد: همچنین در شهرستان فاروج ۴۰ هزار و ۴۴۶ نفر واجد شرایط هستند که هزار و ۲۰۷ نفر آن‌ها برای نخستین بار رأی می‌دهند.

انتهای پیام/


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.