نرخ ارز بازار آزاد : دلار : ۳,۳۲۱ یورو : ۳,۶۲۲ پوند : ۵,۰۵۳

نرخ ارز رسمی : دلار : ۲۸,۳۷۲ پوند : ۴۳,۰۶۱ یورو : ۳۰,۷۹۹

نرخ طلا و سکه : یک گرم طلای 18 عیار : ۹۷,۳۰۰ سکه تمام - امامی : ۹۵۱,۰۰۰ نیم سکه : ۴۹۷,۰۰۰ ربع سکه : ۲۷۵,۰۰۰ سکه گرمی : ۱۸۸,۰۰۰

سرویس ورزشی | کد خبر: 22790
تاریخ انتشار: 1396/02/26 - 11:40:58

گفت و گوی اتفاقیه با تک نماینده جودوی استان در رقابت های قهرمانی آسیا؛

وقتی حمایت های زرد شانس المپیکی شدن را گرفت

رقابت های آسیایی جودو 3 تا 5 خرداد ماه در هنگ کنگ در حالی برگزار می شود که نماینده استان یکی از 7 نماینده عضو تیم ملی کشورمان است.
وقتی حمایت های زرد شانس المپیکی شدن را گرفت,

از سال 1386 عضو تیم ملی جوانان ،امید و بزرگسالان شده است و هم اکنون برای حضور در این رقابت آسیایی 6 ماهی است که در اردو به سر می برد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اتفاقیه، محمد محمدی بریمانلو جودوکار بجنوردی عضو تیم ملی بزرگسالان ،تنها نماینده استانمان در تیم ملی جودو بزرگسالان است که بعد از یک دوره اردوی فشرده 6 ماهه خود را مهیای این رقابت ها کرده است.

بریمانلو پیش از این قهرمانی های بسیاری در کارنامه خود به ثبت رسانده که اگر بخواهیم به گوشه ای از این کارنامه درخشان اشاره کنیم مدال برنز رقابت های آسیایی در سال های 1389 و 1392 ،کسب بیش از 7 مدال طلای کشوری،دریافت عنوان ستاره مسابقات کشوری طی دو سال و تکنیکی ترین جودو کار لیگ برتر در سال 93 و 94 به صورت متوالی و کسب عنوان  ورزشکار برتر خراسان شمالی در سال 1393 گوشه ای از افتخارات این ورزشکار بجنوردی است .

حمایت از تک نماینده استان در تیم ملی جودو بزرگسالان کشور

بریمانلو در گفت وگویی که با خبرنگار ما داشت از مسئولان ورزشی استان خواست بیش از گذشته از وی به عنوان تک نماینده استان در تیم ملی جودوی بزرگسالان حمایت کند و با حمایت های مالی و جذب اسپانسر تا حدودی مشکلات مالی وی برای حضور در میادین متعدد را برطرف کنند.

جای خالی حضور وی در المپیک برزیل

بریمانلو به المپیک برزیل اشاره می کند و جای خالی اش که به خاطر مشکلات مالی نتوانست شانس حضور بیابد ،از کم لطفی های مدیر کل سابق ورزش و جوانان گفت که فدراسیون به دلیلی بحران مالی ایجاد شده در آن دوران امکان پرداخت تمامی هزینه های اردو را نداشت و از 25 میلیونی که  برای سه دوره اردو به آلمان و 4 سفر به کره نیاز داشت فقط 15 میلیون پرداخت می کرد و مابقی نیاز به توجه مسئولان ورزشی استان داشت که متاسفانه با کم لطفی هایشان شانس این حضور را از وی گرفتند.

از مسئولان ورزشی استان خواست بیش از گذشته از وی به عنوان تک نماینده استان در تیم ملی جودوی بزرگسالان حمایت کند و با حمایت های مالی و جذب اسپانسر تا حدودی مشکلات مالی وی برای حضور در میادین متعدد را برطرف کنند.

وی ادامه داد:در المپیک دو نماینده از کشورمان(سعید مولایی و جواد محجوب ) حضور داشتند و بنده به دلیل عدم اعزام به اردو ها نتوانستم در این رویداد مهم شرکت کنم.

بریمانلو از مدیر کل ورزش استان خواست تا با  جذب اسپانسر و حمایت های مالی شانس حضور وی در المپیک 2020 توکیو ژاپن  را فراهم کند.

بریمانلو از سال 1386 عضو تیم ملی جوانان ،امید و بزرگسالان شده است و هم اکنون برای حضور در این رقابت آسیایی 6 ماهی است که در اردو به سر می برد،اسفند ماه سال گذشته در مسابقات گرند اسلم باکو و گرند پریکس گرجستان  از آمادگی 80 درصد ی برخوردار شده است .

وی کسب عنوان قهرمانی در رقابت های آسیایی را نخستین هدف خود می داند  و از دیگر برنامه های پیش رویش به مسابقات جهانی مجارستان اشاره کرد.

انتهای پیام/وحدانی

 


به زودی نظر شما پس از تایید منتشر میگردد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت اتفاقیه است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.